Bohem Yatak Odası

Bohem stili konutun her odasında kullanılmaya uygun bir stildir fakat yatak odalarında kullanılması ayrı bir hava ve şıklık katmaktadır. Bu sebeple yatak odaları dekorasyon açısından bakıldığında her cins sitili basitlikle sınayabileceğiniz bir odadır. Başka Bir Deyişle Bohem yatak odası dekorasyonu kendinizi yansıtmanız için çok basit bir stildir. Özellikle rahtlığı beğenen bireyler bu stil de yatak odası tertip edecekleri zaman renkli desenli yastıklara müracaat etmeleri hoş olacaktır. Zira yatak odasında kullanılan renkli ve desenli yastıklar rahatlığı ve şıklığı basitlikle emin eder.

Bohem Yatak Odası Dekorasyonu

Kesintisiz olarak seyahat halinde bulunan bireyler gittikleri her mekândan güzellerine giden özel eşyaları satın almaktadır. Bu eşyaların konutta kullanılması hiçbir mesele yaratmaz. Zira bohem stili netlikle farklı zevkleri olanlar için ideal bir tarzdır. Bohem stili olan bireyler konutlarını dekore ederken antika enstrümanlar, yastılar ve minderler kullanabilir. Birbirinden farklı minderlerin koltukların üzerine ya da yerlere oturulmak için konulduğunda minik tefek müdahaleler sonunda farklı ve güzel bir görüntü oluşturur. Bunun yanında ahşap aksesuarın Bohem yatak odası içerisinde kullanılması odanıza ayrı bir hava katacaktır.

Bohem Yatak Odası Dekorasyonunda Aksesuarlar Kullanımı

Bohem stili rahatlık ve şıklığı aynı anda temsil eden bir tarzdır. Bu sebeple yatak odasında kullanılan aksesuarlar rahat olduğu kadar şıkta olmalıdır. Canlı renkler kullanılması bu stil için ideal bir usuldür. Bu renkler Mor, mavi, sarı, turuncu, kahverengi ve pembenin parlak tonlarını olabilir. Bohem yatak odası dekorasyonu için ehemmiyetli kaidelerden biri de renkli nevresim ve desenli yastıkların kullanılmasıdır. Odada kullanılan perde ve tüller renkli seçilebilir. Yatak odasında bulunması gereken bir değişik obje ise dolaptır. Dolabın yıprandırma stilde seçilmesi odaya ayrı bir hava katacaktır. Bohem tarzı rahat olduğu kadar da çizgi dışı heyecanlı bir stildir.  Bu sebeple ters renkleri rahatça bir arada kullanabilir ve canlı dekorlar oluşturabilirsiniz. Bu stilin bir değişik özelliği ise vintage, kavmi, çağdaş gibi pek çok farklı tarzın bir arada rahatça kullanılmasıdır. Farklı aksesuarları bir araya getirirken bir geçim içinde muhtemeline dikkat edilmelidir.

Bohem Yatak Odası

Bohem Yatak Odası

Bohem Yatak Odası

Bohem Yatak Odası

Bohem Yatak Odası


Bir cevap yazın