Birbirinden Şık Duvar Kağıtları

Bugün içeriğimiz gerçekten oldukça dolgun. Duvar kağıdı söz konusu olduğunda, tasarım uzmanları önümüzdeki yılın en sıcak duvar kağıdı trendlerini ortaya koyuyor. Bu yılın duvar kağıdı, geleneksel çiçeklerden modern geometriye kadar büyük trendlere sahip. Cesur desenler, sıcak renkler, 3 boyutlu dokular ve çim kaplama ile mantar, hasır ve hasır duvar kağıtları gibi doğadan ilham alan malzemeler en moda duvar kağıdı modelleridir. Ayrıca, yeni baskı teknolojileri ve yüzeyler yeni olasılıkları teşvik ettikçe, duvar kağıtları kağıttan tamamen kurtularak işleri daha da heyecanlı hale getiriyor. Sadece kağıda baskı yapma günleri geride kaldı, şimdi neredeyse her tasarımda mantar, çim ve ipek kullanabilirsiniz.

Yüksek kaliteli duvar kağıdı

Son zamanlardaki duvar kağıdı trendleri genellikle kırsal manzaralardan ilham alıyor ve dış mekanın güzel renklerini evinize getiriyor. Yumuşak yeşil, mavi ve nötr tonları, tüm oda için renk ilhamı ve doku sağlayabilir. Doğal kaynakların sınırlarının ve dayanıklı, doğal ve dokuma malzemelerin teşvikinin daha fazla farkına vardıkça, sürdürülebilirlik birincil düşüncemizdir. Bu nedenle saman, çimen, saman, ipek gibi doğal malzemelerin de duvar kağıdı haline gelmesi şaşırtıcı değildir. Sevmediğimiz hasırlara nadiren rastlasak da bu ev aksesuarları duvar kaplamalarında son moda haline geldi.

Dekoratif duvar kağıdı

Bu, gözlerin bir hilesi olarak kabul edilir çünkü duvarlar, olmadıkları şeylere benziyor. Örneğin, duvar bir karo gibi görünüyor, ancak aslında akıllıca yeni bir duvar kağıdı ile kaplanmış. Bu yıl hepimiz kaos içinde güvenlik ve yapı arıyoruz. Hayatın her alanında düzen ve kontrol sistemlerini dayatma talebi artıyor ve basitleştirilmiş ve yapılandırılmış tasarımlar giderek daha popüler hale geliyor. Temel geometrik düzenlemelere, ince rölyeflere ve tek renkli renk paletlerine atıfta bulunulan iç tasarım, desen ve geleneklerde konforu teşvik ediyor. Bu arama düzeninden başlayan kişiler geometrik duvar kağıtlarına oldukça ilgi duymaktadırlar. Ev dekorasyonu ve diğer süslemeleri dizilerde arayabilirler. Duvar kağıtlarının yeni nesil trendi, baskılı mantar ve boncuklu kağıttan duvarlara 3 boyutlu geometrik şekiller de trendlerden biri. Bu kağıtlar, duvarlara çekici bir dokunuş veya doku efekti getirmek için tasarlanmıştır.

Birbirinden Şık Duvar KağıtlarıBirbirinden Şık Duvar KağıtlarıBirbirinden Şık Duvar KağıtlarıBirbirinden Şık Duvar KağıtlarıBirbirinden Şık Duvar Kağıtları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir