Birbirinden Güzel Ev Tasarımları

Harika ev dekorasyonları

Televizyon ve film izlemek en popüler hobilerden biridir. Bu film ve dizilerdeki evler ve süslemeler hemen dikkatimizi çekti. Dizilerdeki ev dekorasyonlarının görünümü çoğu kişiye hitap edecek. Taş görünümlü duvar kaplamaları ve göz alıcı şık şömineler hayalinizdeki görünümü süslüyor. Serideki dekorasyon da bize bir ölçüde fikir verdi. Bulunduğunuz bölgede bir masa varsa üzerine bir vazo koyabilir ve dekorasyon için içine kuru buğday koyabilirsiniz. Evinizi renklendirmek ve güzelleştirmek için mumluklar satın alabilir ve içlerine renkli ve desenli mumlar koyabilirsiniz. Hayallerinizdeki ev ortamı sizi sakinleştirecek.

Ev giriş dekorasyonu

Ev dekorasyonunda kullanılan dekoratif ürünler, evin ilk göze çarpan kısmı evin girişidir. Bu kısım kapıdan hemen görülebilir ve herkesin dikkatini çekmelidir. Ev girişinin dekorasyonu sade olmalı ve görünüm kalabalık görünmeyecektir. Evin girişine şık bir ayna veya resim koyabilirsiniz. Küçük bir aksesuar takabilir veya bir duvar lambasıyla aydınlatabilirsiniz. Herkese çekici gelen ürünleri tercih etmek kapıdan kaba ve kalabalık görünmeyecek, gözlerinizi yormayacak. Kişiye ferah ve şık bir ortama gelmiş gibi hissettirir ama aynı zamanda çok sakindir. Şık bir ortam yaratmak için anahtarlık veya askı kullanabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Ev TasarımlarıBirbirinden Güzel Ev TasarımlarıBirbirinden Güzel Ev TasarımlarıBirbirinden Güzel Ev TasarımlarıBirbirinden Güzel Ev Tasarımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir