Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz koltuk kombinleri mevzusunda sizlere öncelikle koltuk kılıfınızın duvarın veya halının rengine uyması gerekmediğini bildirelim. Ancak tabi ki konuttaki değişik mobilyalarla renk geçimi sağlamanız gerekir. Mobilyanın rengi koyu kahverengi veya venge ise koltuk ekibinin sarih olduğundan emin olunuz. Bu mevzuda beyaz renk en iyi renklerden birisi. Mobilyanın rengi sarih kahverengi ise sıcak ve yumuşak tonları seçmekte fayda var. Pembe, turuncu veya yeşilin pastel tonlarını güvenle seçim edebilirsiniz. Mobilyanın rengi süt beyazı veya bej ise, koltuk ile kontrast efekti oluşturmak için daha koyu bir ton seçebilirsiniz. Veya monokrom tarzı sınayabilirsiniz.

Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz koltuk kombinleri için alacağınız mobilyaların aynı renk skalasında koltuklarınıza kombin etkeniz daha rahat ve geniş bir görüntü sağlar. Başka Bir Deyişle almış olduğunuz beyaz koltuk ekibi için beyaza yakın renk kumpasında mobilyalar seçmelisiniz. Aynı zamanda şu bilgileri size aktaralım: Renk, psikolojinizi de etkileyen tesirli bir etmendir. Oluşturmak istediğiniz etraf cinsine göre renkleri seçmek istiyorsanız ve rahat olsun derseniz beyaz renk bütün size göre. Emeliniz oturma odanızda sıcak ve dürüst bir atmosfer yaratmaksa sarih olan beyaz renk koltuk ekiplerinden şaşmayın. Zira bu tonlar sizde huzur duygusu yaratır. Salonunuzu veya oturma odasını daha geniş ve büyük gösterir.

Hangi Koltuk Ekibini Almalıyım?

Beyaz koltuk kombinleri yaparken ve koltuk ekibimizi seçerken salonunuzun ya da odanızın büyüklüğünü göz önüne alarak karar verin. Şayet yeriniz çok minikse büyük göstermek için zati beyaz koltuklara sahibiz. Tabi bu koltuğun renginin yalnızca beyaz olmasıyla yerimizi büyük gösteremeyiz. Minimal bir koltuk tercihi de yapmak zorundayız. Halının ve duvarın çok geçimli olmasının zorunlu olmadığını yazımızın başında belirtmiştik. Siz şayet isterseniz halınızı ve duvar renginizi de beyaza yakın renkler seçerek alanınızı bir tık daha serinletebilirsiniz. Bu mevzuda duvar kağıtları da kullanarak işinizi basitleştirebilirsiniz. Eşyaları da minimal vaziyete getirmek çok fazla tablodan sakınmak sizler için ve aileniz için çok ehemmiyetlidir. Bu sayede size ve ailenize çok geniş alanlar sağlayarak kendinize hoş bir hayat alanı oluşturabilirsiniz.

Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz Koltuk Kombinleri

Beyaz Koltuk Kombinleri


Bir cevap yazın