Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri

Yeni yarıyıl Bellona yemek odası modelleri yeni yıla başlamadan görücüdeler. Yemek odası modelleri arasında tekerrür renk ve harekâta alternatifleri geniş yakalanmış. BU sebeple Bellona yemek odası modelleri içinde şık rahatlık ve işlevlerinde spektrum ön görmüştür.

Bellona Yemek Odası Modelleri İçinden Kimileri

  • Mariana Yemek Odası Ekibi

Mariana acelesi premium basmakalıp model arayan harcayıcılarımızın tam temennilerini karşılamak emeli ile planlanmıştır. Bellona yemek odası modelleri arasında olan mariana yemek odası ekibi alışılagelmiş olan ağır basmakalıp şeklin dışındadır. Tasarımında modern avangarde bilgileri barındıran Bellona tercihi olağanlığa sahiptir.  Ekibin genelinde high gloss özelliğine haiz oturumlar kullanılmıştır. Yeni modelimizde kütlesel kenarlara doğru açılı tasarımsal çizgi kullanması ile birlikte, birimlerin genelinde uygulanan oymalı taç tasarımı mevcut. Harici olarak hacimli süsleyici büfe aynası ve lukens ayak yapısı ile mahsule cafcaflı bir hüviyet kazandırılmıştır. Ekibin genelinde uçurum alan kanal tatbiki ayna ve sırçaların yanı gizeme metal özelliğe haiz antik yıprandırma görüntülü püsküllü anahtar kulp stili bulnuyor. Mahsulün bu tasarımı ile avangarde yapısı desteklenmiştir. Yeni mahsulümüzün vitrin ve gümüşlük birimi sırça raflı ayrılmalarında aydınlık renginde led tenvir kullanılmıştır. Led tenvir açma/kapama sistemine sahiptir. Hem kullanım basitliği sağlanmış bununla beraber fonksiyonellik artırılmıştır. Büfe ve süsleyici büfe aynası ekibin kimliğine müsait stilde planlanmıştır. Büfe iç çekmecesinde yer edinen karolajlı kaşıklık uygulaması desteğiyle fonksiyonellik üst seviyeye taşınmıştır.  Büfe iç çekmece de bulunan teleskopik ray sistemi desteğiyle çekmeceye bütün açılabilme özelliği kazandırılmıştır. Harcayıcılarımıza huzurlu bir kullanım imkânı sağlanmıştır.

  • Perlino Yemek Odası Ekibi

Bellona yemek odası modelleri  arasında yeni modellerindendir. Gümüşlük ve vitrin birimleri de ekibin kimliğine müsait olarak planlanmıştır. Sırçalı ve sarih seans kapaklı alanlar kullanılarak, hem sergileme bununla beraber geniş depolama özelliği kazandırılmıştır. Ekibin kimliğine müsait olarak planlanan süsleyici büfe aynası ekibin genelinde kullanılan radius ayrıntısına müsait stilde planlanmıştır. Ekibin kimliğine müsait olarak planlanan, compact televizyon birimi ve plazma televizyon sehpası; 120 ekran47 inch televizyon kullanım alanına sahiptir. Birim de bulunan stoplamalı çekmeceler ve raflı kısım desteğiyle geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.  Compact televizyon birimi harcayıcılarımızın seçimine kıyasla gümüşlük birimi ile birlikte duvar birimi olarak kullanılabilecek stilde planlanmıştır.

  • Vilza Yemek Odası Ekibi

Mahsulde etrafa ve insan sıhhatine hasarsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde kapsamayan malzemeler kullanılmıştır. Yemek odası modelleri içinde olan vilza yemek odası gümüşlük ve vitrin birimleri de ekibin kimliğinde planlanmıştır. Sırçalı ve sarih seans kapaklı alanlar kullanılarak, hem sergileme bununla beraber geniş depolama özelliği kazandırılmıştır. Ekibin modern stiline müsait olarak hazırlanan iki seçenekli sandalyeleri ve küçük ömür alanlarında huzurlu kullanım olanağı sağlamıştır.

Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri

Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri

Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri

Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri

Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri

Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri

Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri

Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri

Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri

Bellona Yemek Odası 2020 Modelleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir