Bellona Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Herkesin merakla beklediği Bellona oturma grupları her sezon bizleri oldukça donakaltıyor. Bellona oldukça kibar tasarımlarıyla dikkatleri üzerine sürükleyen bir marka. Bu surattan oturma grupları devamlı alakanın merkezinde bulunmaktadır. Bellona oturma grubu modelleri ve maliyetleri oturma grubunun tasarımlarına ve içerisindeki mahsullerin çokluğuna göre oldukça değişmektedir. Misalin bir tane üçlü koltuk ve bir berjerin maliyeti iki tane üçlü oturma grubu ve bir berjerin maliyetinin aynı olmasını ya da birbirlerine çok yakın olmasını bekleyemeyiz. Ayrıca bazı oturma grubu modellerinde çekyat ve halı gibi görselde gördüğünüz bazı mahsuller dahil değildir. Bu surattan oturma gruplarına bakarken bunları her zaman göz önünde bulundurmalısınız. Şayet onları da dahil edecekseniz maliyetler her zaman çoğalacaktır.

Bellona Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Bellona Oturma Grubu Modelleri ve Maliyetleri

Bellona oturma grubu modelleri ve maliyetleri oldukça değişken olmasına karşın bu şıklığına oldukça dokunuyor. Sizlere tanıtacağımız ilk oturma grubu ise Perlino koltuk ekibidir. Bu koltuk ekibinde yukardaki görselde de göreceğiniz gibi iki tane üçlü koltuk bir tane ise berjer bulunmaktadır. Natürel ki sizin odanız bu kadar büyük olmayabilir ya da sadece berjeri beğenmiş olabilirsiniz. Bu koltuk ekibinde bir tane üçlü koltuk, bir tane ikili koltuk ve bir berjer alırsanız indirimli peşin maliyeti olarak 9.334 liraya alabilirsiniz. Dikdörtgen orta sehpa ise indirimli peşin maliyeti 826 lira olarak satışa sunulmuştur.

Bellona Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları
Bellona’nın bir öteki oturma grubu ise İmpera koltuk ekibidir. Bu koltuk ekibinin renklerinde tercih bulunmamaktadır. Bir tane üçlü, bir tane ikili ve bir tane berjerin indirimli peşin maliyeti 8.618 liraya satılmaktadır. Her birinin yalnız maliyetlerini söylersek; üçlü koltuk 3.889 lira, ikili koltuk 3.205 liraya, berjer 1.524 liraya satılmaktadır. Şayet bu koltuk ekibine ek olarak sehpaları da ilave etmek isterseniz hemen onların da indirimli peşin maliyetlerini söyleyelim. İmpera orta sehpa 1.041 liraya, köşe sehpa 445 liraya, zigon sehpa ise 920 liraya satılmaktadır. Burada bahsettiğimiz tam sehpa modellerinin Bellona’nın İmpera ekibine ait olduğunu belirtmekte fayda var. Şayet başka bir koltuk ekibindeki sehpaları sevdiyseniz onları da kullanabilirsiniz.

Bellona Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Bellona Koltuk Ekibiyle Oldukça Şık Bir Odanız Olacak

Şimdi Bellona oturma gruplarından Carlino koltuk ekibinin maliyetlerini vereceğiz. Carlino koltuk ekibi değişik renk alternatifiyle sizleri büyüleyecektir. Koltuk ekibini seçerken üçlü koltuk ve berjer arasında istediğiniz renkleri seçebileceğiniz için kendi odanıza göre bu ekibi özelleştirebilirsiniz de. İndirimli peşin maliyetlerini saymaya başlayalım. Bir tane üçlü bir tane ikili ve bir tane berjerin indirimli peşin maliyeti 10.225 liradır. Bunları ayrı ayrı almaya çalışırsanız o zaman üçlü koltuğun indirimli peşin maliyeti 4.455 lira, ikili koltuğun 3.929 lira ve berjer koltuğun ise 1.841 liradır. Şayet bu ekibin zigon sehpasını da alacaksanız o zaman 1.700 liradır.

Bellona Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları
Değişik renk alternatifleriyle istediğiniz oturma grubunu yaratabileceğiniz bir başka koltuk ekibi ise Venti grubudur. Venti grubu da öteki tam Bellona oturma grupları gibi oldukça şıktır. Şimdi indirimli peşin maliyetlerini saymaya başlayalım. Bir tane üçlü, bir tane ikili, bir tane de berjer alırsanız 9.165 lira ödemelisiniz. Bir tane üçlü koltuğun indirimli peşin maliyeti 4.027 lira, ikili 3.382 lira ve berjerin maliyeti ise 1.756 liradır. Şayet dikdörtgen orta sehpayı da almak isterseniz o zaman onun indirimli peşin maliyeti ise 639 liradır. Köşe sehpa indirimli peşin maliyeti 494 liradır. Zigon sehpanın indirimli peşin maliyeti ise 952 liradır. Bellona sayfasına girerek başka oturma grubu modellerin maliyetlerine de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın