Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona düğün kutuyu oldukça merak edilen şeylerden birisidir. Bellona markası Türkiye’nin önde gelen mobilya markası olduğu için mobilya trendlerini tanımlayan işletmelerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Bellona düğün kutuyu neleri kapsıyor merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Bu mevzu hakkında demek istediğimiz ehemmiyetli bir şey var. Bellona düğün kutuyu çıkarmamaktadır. Ancak bunun yerine concept ismi altında düğün kutuyu stilinde koliler satmaktadır. Bellona düğün kutuyu bu surattan oldukça geçimli mahsuller kapsamaktadır. Bu concept mahsullerinin tamamı aynı seridendir. Aynı stilde ve dekorasyon teması ile yapıldıkları için bu mahsullerden seçim etkeniz oldukça şık neticeler verecektir. Şayet hazırsanız bu düğün kolilerine azıcık daha yakından bakalım.

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona Düğün Kutuyu Nelerdir?

Bellona düğün kutuyu görsellerimizden de göreceğiniz gibi değişik tasarımları kapsamaktadır. Misalin Pesoro concept sade olmasına karşın mobilyaların üzerindeki kıvrım ve çizgilerle oldukça şık modeller ortaya koymaktadır. Bellona düğün kutuyu gerçeğinde concept mahsulleri olduğu için tek seferde indirim almak için Bellona ile bağlantıya geçmeniz zorunludur. Ya da Bellona sezon indirimlerini bekleyebilirsiniz. Pesoro Bellona düğün kutuyu bu surattan değişik maliyetlere sahiptir. Misalin Pesoro salon ekibi 3+2+B indirimli peşin maliyeti 14.249 lira, yatak odası ekibi 5 kapılı 150/160 başlıklı ekip 1 18.860 lira ve yemek odası midi ekip 16.899 liradır. Bu maliyetleri toplayınca Pesoro ekibi takribî olarak 50.000 lira olacaktır. Bellona düğün kutuyu için değişik concept mahsullerine bakmaya devam edelim. Sırada göstermek istediğimiz ekip ise doğal renkleri ile göz kamaştıran Loren concept olacaktır. Bellona düğün kutuyu her renkte bulunmaktadır bu surattan her zevke göre basitlikle geçim sağlayan bir model bulmak olasıdır. Loren concept ise uysal tonları ve kibar ayrıntıları sayesinde oldukça hoşlanılan ve seçim edilen bir düğün kutuyudur. İndirimli peşin maliyetlerle sırasıyla Loren salon ekibi 3+2+B 10.213 lira, yemek odası midi ekip 10.625 lira, yatak odası 5 kapılı 150/160 başlıklı ekip 11.550 liradır. Bu Bellona düğün kutuyu takribî olarak 32,300 liradır. Loren concept kibar tasarımı ve şık renk seçimleri ile her konuta uygun olduğu gibi daha uygun bir maliyet aralığı da sağlamaktadır.

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona Düğün Kutuyu Öbür Mahsulleri Nelerdir?

Bellona düğün kutuyu natürel ki bu kadar değildir. Aksine daha geniş aileler de seçim edebilmektedir. Misalin çocuğunuz varsa ancak Bellona düğün kutuyu istiyor ve bu hoşluklarla konutunuzu dekore etmek istiyor olabilirsiniz. O zaman size öneri edeceğimiz concept Alegro olacaktır. Alegro concept için indirimli peşin maliyeti sırasıyla yemek odası midi ekip 9.899 lira, oturma odası 3Y+2+B 13.280 lira, yatak odası 4 kapılı 150/160 başlıklı ekip 9.560 lira ve genç odası ekibi 3 kapılı 90/100 başlıklı ekip 6.750 liradır. Takribî olarak 39.400 liradır. Bellona düğün kutuyu almanızın sebebi gerçekten yeni konutlu olmanızsa o zaman genç odasına gereksinim dinlemeyeceksinizdir. Bunun yerine değişik bir Bellona düğün kutuyu görmeniz daha iyi olacaktır. Misalin değişik renkleri ile Venti concept oldukça uygun olacaktır. Renk paleti açısından değişikliklerin de olduğu Venti concept kolilerinin indirimli peşin maliyetleri sıyasıyla yatak odası ekibi 5 kapılı 150/160 başlıklı ekip 10.155 lira, oturma odası 3+2+B 9.764 lira ve yemek odası midi ekip ise 9.065 liradır. Bu maliyetleri topladığımızda takribî olarak 28.900 lira elde etmekteyiz. Şu ana kadar baktığımız öbür ekiplerden daha uygun maliyetli olduğu için özellikle yeni konutlular tarafından Venti concept Bellona düğün kutuyu oldukça seçim edilmektedir.

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bellona Düğün Paketi İçerikleri

Bir cevap yazın