Bej Rengi Amerikan Mutfak Modelleri

Dolaysız mevzuya giriyor ve mutfak dolabı diyoruz. Siz mutfak dolabınızı nasıl alırdınız? Konutum da en az benim kadar çağdaş olsun diyorsanız rengi ile bej tonlarını, modeli ile de Amerikan mutfağın nazik geçimini yansıtan bej rengi Amerikan mutfak modelleri sizin kaleminiz olacak! Mutfak yenileme süreci yağmurdan sonra açan güneş gibi desek heralde çok olmaz. Pek çok ayrıntının yer aldığı bu karar verme silsilesinin en güç safhasını mutfak dolabında en kullanışlı renk neydi, mutfak dolabının renkleri nasıl olmalı sualleri oluşturur. İşin içine  mutfağın ebadı, biçimi, ışığı, sizin istekleriniz ve  tereddütlük de ilave edilince “nerden girdim bu işe” diyebilirsiniz. Hiç üzülmeyin, sonunda o mutfağınıza şerefle bakarken mis gibi bir kahve içeçeceksiniz

Amerikan mutfak seçimi

Amerikan mutfaklar son senelerin en çok seçim edilen trendleri arasında. Hatta o kadar ki artık yeni yapılan binalarda mutfaklar bu konseptte açık olarak çiziliyor.  Gerçeğinde konutun atan kalbi olan mutfağın hudutları kalkıyor ve hayat alanı olan salonla entegre hale geliyor. Bu bütünlük de konuta tamamen çağdaş bir hava katıyor. Buraya kadar her şey güzel. Natürel madalyonun bir başka yüzü daha var ve ondan bahsetmemek olmaz. Bu stil mutfaklar görüntü olarak göze hitap ederken, yemek kokularını izole edemediği için konut haklını üzebiliyor. Her gün ağır yemeklerin pişirildiği konutlarda bunu iyice düşünmekte fayda var!

Bej rengi mutfak sizi asla yanıltmaz!

Amerikan mutfak konseptindeki mutfak salon bütünlüğü sizi dolapların rengini seçerken mobilyalarınızı da düşünmeye zorluyor.  İç içe geçmiş ve geçimli görünen bir alan yaratmaya çalışıyorsanız  bej renginin en çok seçim edilen mutfak dolabı rengi olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.  Her türlü renk ile konbinleme imkânı sunan bej tonları sizi asla yanıltamaz. Bu renkler daha geniş bir görüntü için size derinlik sunarken aydınlık bir alan yaratmanıza dayanakçı olacaktır. İşin içine cümbüşlü bir renk katmak için de mozaik ya da çini gibi fayanslardan seçim edebileceğiniz gibi renkli sandalyeler ile de  etrafı hareketlendirebileceğinizi unutmayın!

Bir cevap yazın