Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus raf modelleri hem konutlarınızda hoş bir görünümü sağlayacak hem de oldukça kullanışlı olmasıyla her odanızda kullanmak isteyeceğiniz dekorasyon malzemelerinden bir tanesi haline gelecektir. Duvarlara raf koyarak hem görsel bir tasarım elde edecek hem de odanızda yer tasarrufu sağlayacaksınız. Odanızda sağladığınız yer tasarrufuyla istediğiniz değişik dekorasyon fikirlerini uygulayabilirsiniz. Ayrıca Bauhaus markasının hoş özelliklerinden bir tanesi de bizlere konutun her odası için kullanılabilecek raf modelleri sunmasıdır. Başka Bir Deyişle biz değişik odalarımıza raf modelleri arıyorsak Bauhaus’tan tam gereksinimlerimizi tek seferde karşılayabiliriz. Oturma odası için, mutfak için, yatak odaları ve çocuk odaları için hatta banyolara uygun raf modelleri dahi bulabiliriz. Şayet hazırsanız raf modellerini anlatmaya başlayalım.

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus raf modelleri az evvel de dediğimiz gibi birbirinden değişik tasarımları olan raflardır. Oturma odası raf modellerine baktığımızda Bauhaus markasının genellikle çağdaş raf modellerini seçim ettiğini görmekteyiz. Çağdaş görünen bu raf modelleri her odaya ve dekorasyona oldukça yakışacaktır. Oturma odası için raf modellerine bakıyorsanız o zaman beyaz renkleri kullanmanızı öneri ederiz. Duvarlarınız koyu ya da sarih renkte olabilirler. Fark etmeksizin beyaz raflar oldukça iyi bir hava katacaktır. Koyu duvarlarda oldukça besbelli olacağı için dekorasyon açısından oldukça iyi görünecektir. Minik ve sarih renkle boyanmış bir salonunuz varsa beyaz renkli raf sayesinde odanız minik ve dolu durmayacak aksine daha rahat bir görünüme kavuşacaktır. Görselimizde de gördüğünüz gibi Bauhaus demir parmaklıklı olan raf modelini öneri ederiz. Bu parmaklık görünümü oldukça çağdaş bir hava vermiştir. Görselimizde gördüğünüz gibi orada saksı çiçeği koyabilirsiniz. Bu saksı çiçeği sayesinde çağdaş görünümünün yanında oldukça natürel bir görünümü de elde edersiniz. Ayrıca yanındaki minik raflara koyacağın minik mumlar da oldukça güzel görünecektir. Şayet yatak odasına ya da oturma odasında bu raf bulunursa ve bu biçimde mum yakarsan oldukça romantik bir civar olacağına eminiz. Ayrıca civar romantik olmasa dahi bu stil minik mumların geneli kokulu olduğu için odaya oldukça güzel bir koku yayacaktır.

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Her Odaya ve Kullanıma Uygun Rafları

Bauhaus az evvel de dediğimiz gibi her oda için oldukça değişik raflar tertip etmiştir. Misalin şarap koymak için olan raf modeli oldukça şık görünmektedir. Hem şişeleri hem de kadehleri bir yerde bulundurabileceğiniz bu raflar odaya oldukça hoş bir hava katacaktır. Bu stil bir rafın mutfağınızda olduğunu hayal edin. Özellikle romantik bir akşam yemeği sonrası eşinizle iki bardak alkol almak istediğinizde basitlikle alkole ve kadehlere erişebilir ve onları alabilirsiniz. Ayrıca duvarda kendi yeri olduğu için de sizlere depolama açısından da hiçbir mesele çıkarmayacaktır. Bu biçimde hem dekorasyon hem de depolama meselesini basitlikle çözebilirsiniz. Özellikle mutfak için kullanacağınız rafları tahta görüntüsünü gözeten vintage modellerden yana kullanmanızı öneririz. Bu modeller mutfağınıza daha önceki bir hava katacaktır. Mutfağınızın dekorasyonu uygun değilse kiler gibi bir yerde bunları kullanabilirsiniz. Mutfağınız için olmasa dahi kileriniz için oldukça şahane olacağına eminiz. Ayrıca çocuk odaları için raf modellerine bakıyorsanız o zaman netlikle biçimli raf modellerine bakmanız gerekir. Bu sayede çocukların alakasını sürükleyen ve çocuk odası olduğunu daha çok emin eden bir rafınız olur. Ayrıca gen kız ya da oğlan odaları için netlikle kitaplık rafı kullanmanızı öneri ederiz. Bu sayede okudukları tam kitapları ya da mekteplerinde kullandıkları tam kitapları oraya sıralayabilir ve gereksinim dinlediklerinde basitlikle kullanabilirler. Ayrıca bu odalar için de beyaz renkli olan modelleri kullanmanızı öneririz.

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Raf Modelleri

Bauhaus Raf Modelleri

Bir cevap yazın