Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo fayans modelleri misalleri nedir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz! Banyo fayans modelleriyle birbirinden şahane pek çok banyo tasarımına da sahip olacaksınız! Banyo fayansları oldukça değişiklik göstermektedir. Bazı banyolar büyük kimileri ise ufak olduğu için kendi banyonuzun büyüklüğünü göz önünde bulundurarak renkleri seçmenizi öneririz. Ayrıca banyolarda genellikle büyük ve içeriye ışık getirecek pencerelerden de bahsedemeyiz. Bu surattan ışıklandırmanın niteliği ve ölçüsüne göre fayans rengini seçmeniz gerekmektedir. Banyo fayans modellerine bakarken isterseniz desenli olan modelleri kullanabilir isterseniz de sade modelleri seçim edebilirsiniz. Banyo fayansları ve dekorasyonları için sayfamızdaki diğer yazılara göz atmayı ise unutmayın. Şimdi banyo fayanslarını ve dekorasyona olan katkılarını anlatmaya başlayalım.

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo Fayans Modelleri

Banyo fayans modelleri oldukça değişkenlik gösteren modellerdir. Hem çağdaş hem şık hem de stil sahibi sarih renk banyo dekorasyonu yapmak istiyorsanız o zaman beyaz ve altın sarısı olan banyo modelleri oldukça kullanışlı bir seçim olacaktır. Görsellerimizde de gördüğünüz gibi klozet ve duşa kabin kısmı hariç her yer beyaz fayansla kaplanmış bir resim bulunmaktadır. Duşa kabinin yanında küvet de bulunmaktadır. Küvet de beyaz olduğu için odada oldukça güzel bir görüntü oluşmaktadır. Klozet ve duşa kabinin altında ise ahşap görünümlü yapıştırma bulunmaktadır. Bu sayede azıcık daha doğal bir görünüm de kazanmıştır. Ayrıca sırçaların çerçevesi de altın sarısı gibi olduğu için oldukça çağdaş bir görüntü kazandırmıştır. Hem çağdaş hem şık hem de stil sahibi bir banyo istiyorsanız o zaman yalnızca sarih renkli değil aynı zamanda koyu renkli banyo fayanslarını da kullanabilirsiniz. Misalin yukarıyadaki görselimiz gibi olan banyo fayans modellerini kullanabilirsiniz. Bu banyo fayanslarında altta petek fayansları bulunmaktadır. Duvar fayansları ise oldukça güzel gri kaplıdır. Küvetin bütün karşısındaki fayans ise beyaz, siyah ve gri karışımlı bir fayanstır. Fark ettiğiniz gibi burada üç değişik fayans kullanılmış ancak ortak renkler sayesinde oldukça güzel bir görünüm elde edilmiştir. Bu stil bir banyoya sahip olacaksanız o zaman küvet yerine duşa kabin koyabilir ve onun renklerini kendi banyonuza uygun tertip edebilirsiniz.

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Değişik Banyo Fayans Tasarımları

Şayet sadelikten bunaldıysanız o zaman yukarıyadaki görselimiz gibi olan modelleri nasihat ederiz. Duvarlar koyu bej renkli olduğu için oldukça güzel bir görünüş elde etmenizin yanında bu görüntüye ara vermesi için zikzak fayanslar da kullanılmış. Bu fayanslar en çok banyoda en çok kullanılan iki şeyin başka bir deyişle aynanın ve tuvaletin arda konulduğundan dolayı daha da besbellileşmiş ve dikkat çekici hale gelmiştir. Ayrıca bu banyo hem sarih renkli hem de koyu renkli fayansları kullandığı için de oldukça güzel bir görüntü elde etmiştir. Bu stil karma renkli banyoları tasarlarken de odaya koyu renkli gibi yanaşmalı ve ışıklandırmasına dikkat etmelisiniz. Değişik banyo fayans modellerinden bahsetmişken bunlardan bir tanesi de natürel ki akan su gibi görünen banyodur. Bu banyo modelinde duşa kabinin içerisindeki normal fayanslar hakikatinde bej renklidir. Ancak musluktan itibaren akan değişik renkleri de içerisinde barından bir fayans da görmekteyiz. Bu sayede akan su görünümü verilmeye çalışılmış ve oldukça güzel bir görüntü elde edilmiştir. Şayet daha olağan şeyler istiyorsanız o zaman çiçek modelli fayansları kullanabilirsiniz. Görselimizdeki gibi beyaz ya da krem renklerinde çiçek desenli fayans modelleri olursa çok daha iyi olacaktır. Bunun sebebi banyoya daha çok ışık girecek ve çiçekler daha da aşikar olacaktır.

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Banyo Fayans Modelleri Nedir?

Bir cevap yazın