Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe ziynetleri hem ismi üstünde olduğu gibi hem bahçeler hem de balkonlar için kullanılabilmektedir. Pek çok değişik ve kullanım emeli, ebadı ve biçimi bulunabilmektedir. Misalin anaokulu ya da aile lokantaydı gibi çocukların oldukça fazla olduğu alanlar için bahçe ziynetleri arıyorsanız o zaman büyük boy bahçe ziynetlerini seçim edebilirsiniz. Misalin görsellerimiz arasında da bulunan Şirinler çizgi film kişiliklerinin olduğu bahçe ziynetleri modellerini kullanabilirsiniz. Bu bahçe ziynetleri öbür bahçe ziynetlerine oranla daha büyük olduklarından dolayı maliyetleri de o oranda fark edebilmektedir. Natürel ki sadece çizgi film ya da masal kişilikleri değil bahçe ziynetleri hayvan figürleri gibi figürler de bulunmaktadır. Şayet hazırsanız hangi figürleri nasıl kullanabileceğinizi anlatalım.

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Ziynetleri Üretimi

Bahçe ziynetleri üretimi için güçlük derecesi devamlı değişen bir mevzu olmaktadır. Misalin şayet el emekçiliğine alışkınsanız o zaman görsellerimizdeki gibi kuğu desenli bahçe saksıları yapmanızı nasihat ederiz. Bu stil saksılar oldukça şık görüntüye sahiptir ayrıca konuğunuz olsun ya da yalnızca yoldan geçen birisi olsun bu saksıyı görür görmez bir daha unutamayacaktır. Şayet bu stil tahta oyma gibi el marifeti isteyen işlere aşina değilseniz o zaman daha basit modelleri de sınayabilirsiniz. Misalin bahçe sehpasının üzerine koymak için küllük yapabilirsiniz. Bu çok daha kolay bir tasarıma sahip olduğu için alışmanızı sağlayacaktır. Burada ehemmiyetli olan kolay bir küllük deyip geçmemektir. Tam bahçe ziynetleri ortak bir biçimde görülmeli ve değişik dekorasyonun değişik parçaları gibi durmamalıdır. Bahçe ziynetleri istiyorsanız ancak zaman yoksa o zaman yapmanız gereken şey konutta birleştir stili olan bahçe ziynetlerinden almak. Görsellerimizde gördüğünüz yel gülü bahçe ziynetleri bütün olarak bunu sağlamaktadır. Değişik hayvan modellerinden oluşan bu yel gülleri konutta basitlikle alıp yapabileceğiniz bahçe ziynetleridir. Bu bahçe ziynetleri üretimi hiç güç değildir. Yalnızca bisikletin esas parçaları ya da o boru kısmı gibi yerleri birleştirip takmanız yeterli olacaktır. Hatta bu bahçe ziynetlerinin tamamını alabilir ve değişik hayvan figürlerinden oluşan bahçe ziynetleri ile oldukça renkli bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Ziynetleri ile Bahçe ve Balkonlarınızı Dekore Edin

Bahçe ziynetleri için değişik yer ve tasarımlara hep birlikte bakalım. Bahçe ziynetleri hayvan figürleri de kullanabilirsiniz. Hali hazırda süslenmiş bahçelere baktığımızda özellikle hayvan figürleri ile süslenmiş olduklarını görüyoruz. Misalin balık biçiminde kesilmiş tahtaları alıp değişik renk ve desenlerde boyayabilirsiniz. Bunları bir çubuğa geçirip bahçenizin değişik noktalarına koyabilirsiniz. Gördüğünüz gibi hem oldukça değişik hem de çok sevimli bahçe ziynetleri hayvan figürleri elde etmiş oldunuz. Bu bahçe ziynetlerini yaparken isterseniz değişik uzunluklarda da yapabilirsiniz. Bu sayede değişik bir perspektif yaratabilir ve grup ancak azıcık daha dağınık bir halde yüzüyorlarmış gibi gösterebilirsiniz. Bahçe ziynetleri balkonlar için de kullanılabilir. Misalin bahçelerdeki büyük saksıların içine bahçe ziyneti olarak ufak minyatür biblolar konmaktadır. Siz bu bibloları alıp kendi balkonunuzu süslemek için kullanabilirsiniz. Buna en hoş misal elbette ki ufak baykuşların olduğu ve üzerlerinde “follow me” yazan biblolardır. Bu biçimde olan bahçe ziynetleri hayvan figürleri sayesinde oldukça güzel balkonlara sahip olacaksınız. Şayet daha değişik şeyler isterseniz o zaman konut ya da kale biçiminde olan ve ebadı daha büyük olan bibloları da kullanabilirsiniz. Hatta bu bahçe ziynetleri ile bahçenizin köşesinde ufak saklı bir kasaba dahi yapabilirsiniz. İkisi de oldukça güzel ve sevimli görünecektir. Bahçe ziynetleri hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bahçe Süsleri için Öneriler

Bir cevap yazın