Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart yatak odası modelleri ilk bakışınızda çok dolu modeller gibi görünse de reelinde her bir noktası ince bir biçimde düşünülmüş ayrıntılı mobilyalardır. Oldukça şaşaalı görünmelerinin sebebi de bu ayrıntılardır. Uzaktan baktığınızda oldukça haşmetli görünse de misalin yalnızca yatağın başına dahi baksanız orada az evvel fark etmediğiniz pek çok değişik ayrıntıyı göreceksiniz. Bu ayrıntılar sayesinde avangart yatak odanız pek çok değişik yatak odasına göre oldukça hoş görünecektir. Bu ayrıntılı yatak odaları genellikle set halinde satılmaktadır. Bunun sebebi dolabın ayrıntıları ve tasarımı şayet komodinle aynı olmazsa ikisi de değişik telden çalacak ve odanın içinde bir tamlık oluşturmayacaklardır. Avangart yatak odalarında iki anahtar kelime hipotez edebileceğiniz gibi geçim ve ayrıntıdır.

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart yatak odası modelleri büyük dolap ve yatakla dikkat toplamaktadır. Hemen hemen her unsur büyük olduğu için minik bir yatak odanız varsa kullanmanızı önermiyoruz. Ayrıca basmakalıp yatak odası modellerinin daha azametli hali olduğu için de şayet çağdaş yatak odası modelleri hoşlanıyorsanız bu yatak odası size uygun olmayacaktır. Genellikle mobilyalar ağaçtan yapılmaktadır. Ancak ahşap desenleri kullanılmaz. Yalnızca malzemesi odur. Genellikle siyah, beyaz, altın sarısı ve krem rengi gibi renkler kullanılmaktadır. Son yarıyılda pudra pembesine çok fazla arz olduğu için de pudra pembesi modellerini de görmekteyiz. Avangart yatak odaları genellikle dekorasyonunda sağladığı basitlikler suratından seçim edilmektedir. Zira basitçe parlak dekorasyon malzemeleriyle süslenebilir. Buna daha sonra daha fazla değineceğiz. Büyük yatak odaları için şahane modeller olan avangart yatak odalarının dolapları genellikle iri oluyorlar. İri oldukları için de ayna kısmı elbette daha büyük oluyor. Bu özellikle davete gitmek için hazırlanırken oldukça büyük basitlik olacaktır. Hemen giyinip üstünüzdekileri aynada görebilir ve basitçe hoşlanıp sevmediğinize karar verebilirsiniz. Ayrıca her yatak odasında kesinlikle boy aynası olması gerektiği için de bu lüzumunuzu hemen karşılıyor. Avangart yatak odalarında genellikle altın varaklı süslemeler görmekteyiz. Bu süslemeler oldukça şık oldukları için bu modellerde seçim edilmektedir. Altın varaklı süslemelerin ne kadar şaşaalı olduğunu kavramak için siyah yatak odası ekibine bakmanız yeterlidir. Oldukça göz akdikenidir.

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odasını Nasıl Dekore Edebiliriz?

Avangart yatak odaları kendiliğinden oldukça ziynetli ve şaşaalı modellerdir. Altın varaklı biçimler, değişik kesilmiş ayna modelleri ya da yatak başlığının o gösterişli görüntüsü gibi pek çok şey basitçe dikkatimizi sürüklemektedir. Ancak yatak odası ekibini koyduktan sonra iş bitmemektedir. Yatağınızı koymanıza karşın nevresimlerine uygun değişik ve fazla yastık koyabilirsiniz. Yastıklar yatak odası dekorasyonunda oldukça ehemmiyetli bir tesire sahiptirler. Misalin beyaz, sarı ve pudra pembesi renklerinden oluşan bir yatak odanız var. Yatarken kullandığınız yastığın nevresimini beyaz yakalayabilir ve yatağa ilave edeceğiniz kalan öteki yastıkları toz pembe kullanabilirsiniz. Toz pembe yastığın kenarlarında da altın sarısı püsküller olabilir. Oldukça güzel duracaktır. Başka dekorasyon teklifi olarak elbette bibloları öneri ederiz. Misalin siyah yatak odası ekibine bir kere daha bakın. Siyah ve altın sarısı rengi baskın ve kadife kumaş çok kullanıldığı için gümüş ya da siyah renklerde at biblosu ya da kuş biblosu gibi biblolar oldukça güzel olacaktır. Daha yumuşak renkler varsa odanızda, misalin beyaz ve krem rengi gibi, o zaman beyaz resim çerçevesi kullanabilirsiniz. Bu çerçeve ile oldukça sıcak ve romantik bir hava tutacaksınız. Ayrıca yeniden o tonlarda minik çocukların bibloları gibi eşinizle kendinizi yerlerine koyabileceğiniz biblolar da kullanabilirsiniz.

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri
avangart yatak odası modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri

Bir cevap yazın