Asma Tavan Trendleri

Önemli bir konuyla daha karşınızdayız. Dekorasyon yaparken, eksiksiz bir genel görsel etkiye sahip olmayı amaçlar. Bu anlamda tavan modeli dekorasyonu tamamlamak isteyen kişilerin tercihleri ​​arasında yer almaktadır. Geçmişte iş yerlerinde sıklıkla görülen dekoratif tavanlar artık evlerin vazgeçilmez bir unsuru haline geldi. Oturma odalarında, koridorlarda, mutfaklarda, yatak odalarında ve hatta çocuk odalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ev dekorasyonuna göre konulacak model tavana yapıldığında daha klas bir görünüm elde edilebilir. Eskiden tavan alçıpandan yapılırken günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı malzemelerden farklı modern tavanlar yapılabilmektedir. Daha önce kullanılan ve oldukça şık tavanın evinize farklı bir hava katacağından emin olabilirsiniz.

Tavan trendi

Her dekorasyon stili için seçilen tavan modeli farklı olabilir. Alçıpan tavanlar çok popüler olmasına rağmen, makul fiyatları nedeniyle bunları yapmak istediklerinde bütçeyi zorlamak zorunda değiller. Model seçiminde dekorasyon kadar önemli olan bir diğer nokta ise odanın büyüklüğüdür. Salon veya tavan yapılacak oda geniş ise dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Daha küçük ise uygun model seçilmelidir. Asma tavan üzerine gizli ışıklar yapılarak özellikle geceleri çok şık bir ortam yaratılır. Pek çok kişinin oturma odalarında tavan olmasına rağmen zevkli ve dekorasyona önem veren kişilerin evinin başka yerlerinde de tavanlar vardır. Metal levhaların tavan uygulamalarında da kullanılabilmesi nedeniyle nemli bir zemin olarak kabul edilen banyoda su geçirmez alçıpan üretip kullanmak mümkündür.

Şık tavan modeli

Şık tavan modeli size resim seçme hakkı sağlar. Başka bir yandan hayalinizdeki trendi tarif ederek bir tavan ustası tarafından yapılmış eşsiz bir tavana sahip olmanız mümkün. Tavan firması ile fikir alışverişinde bulunarak evinize en uygun modeli bulabilirsiniz. Salonda veya diğer bölümlerde yapılan tavan, evinize özel bir hava katmak için uygun dekorasyon renkleriyle boyanabilir.

Modern Asma Tavan ModelleriModern Asma Tavan ModelleriModern Asma Tavan ModelleriModern Asma Tavan ModelleriModern Asma Tavan ModelleriModern Asma Tavan ModelleriModern Asma Tavan ModelleriModern Asma Tavan ModelleriModern Asma Tavan ModelleriModern Asma Tavan Modelleri

Bir cevap yazın