Aquafloor Parke Fiyatları

İç mekanların taban kaplamasında kullanılan mahsuller arasında parke şık görünümü ile çok fazla seçim edilmektedir. Ahşap bir malzemeden yapılıyor olması sebebiyle su ve nemden hasar görme olasılığı ortaya çıkmaktadır. Aquafloor parke ise sudan etkilenmeyecek biçimde üretilmiş ve uzun seneler kullanıma uygun olarak planlanmıştır. Taban kaplamasının yapılması sırasında sıhhate hasarlı olmayacak mahsul arayan bireylerin de temennilerine bu parke yanıt vermektedir. Toz ve kir yakalamıyor olmasıyla titiz hanımların seçimi olmaktadır. Su ve nem olduğunda şişme ve kabarma olmadığından kullanımı sırasında bir mesele yaşanmadığı görülmektedir. Sesi emme özelliği bulunmakta ve bu biçimde üzerinde topuklu kundura ile yürünse bile sesin çok çıkmasını önlemektedir. Uzun seneler süresince kullanılıyor olması ile de tekerrür taban kaplamak için gidere girilmesini önlemektedir.

Aquafloor Parke Özellikleri Nelerdir?

Konut, büro, mağaza ve pek çok değişik mekanın dekorasyonlarında en çok seçim edilen taban kaplama malzemesi olan aquafloor parke özellikleri ile dikkat toplamaktadır. Daha Önceki ahşap parkeler gibi sudan etkilenmiyor olmasıyla sudan ve nemden etkilenmeden kullanılması olası olmaktadır. Birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilmektedir ve bu biçimde sıhhate hasarlı bir madde yaradılışına izin vermez. Çizilmez özelliği ile üzerine bir şey düştüğünde ya da ufak çocukların üzerinde sanat yapıtı oluşturma mücadelelerinden etkilenmez. Toz ve leke yakalamaz bu biçimde hijyene umursayan hanımların seçimi olur ve pakliği de pratik olarak yapılabilir. Sesi emme özelliği bulunmakta ve bu biçimde alt katta yaşayan şahısların sesten rahatsız olma gibi bir gidişatları ortaya çıkmamaktadır.

Aquafloor Parkenin Ömrü

Su ve nemden, ısı değişikliklerinden etkilenmeyen, çizilmeyen aquafloor parke on seneler süresince rahatça kullanılabilecek bir mahsuldür. Maliyetinin de uygun olması ile daha öncekinden lüks olarak kabul edilse de günümüzde bu inanış ortadan kalkmıştır ve artık konutlar yapılırken ve dekorasyon yenilenirken rahatça uygulanmaktadır. Bu parkenin en ehemmiyetli avantajı uygulamasının pratik olması sayesinde içinde yaşanıyor olan konutlarda bile yapılabilmesi ve hemen kullanılmaya başlanmaktadır. Doğa arkadaşı olması ile geri dönüştürülebilir bir kaplama kullanmak isteyen şahısların seçimidir.

Aquafloor Parke Fiyatları

Aquafloor Parke Fiyatları

Aquafloor Parke Fiyatları

Aquafloor Parke Fiyatları

Aquafloor Parke Fiyatları

Aquafloor Parke Fiyatları

Aquafloor Parke Fiyatları

Aquafloor Parke Fiyatları

Aquafloor Parke Fiyatları

Aquafloor Parke Fiyatları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir