Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Antrasit rengi mermer modelleri, gerek mutfak dekorasyonlarında gerekse banyo dekorasyonlarında kullanılan değişik tip bir mermer türü ve modelidir. Suya karşı dayanıklı yapısı, kırılmaz ve çizilmez olması gibi özellikleri seçim edilme sebeplerindendir. Aynı zamanda estetik görünüme sahip modelleri, sık sık kullanım alanı bulmasını sağlar. Antrasit rengi mermer modelleri, mutfak ve banyolarda dekorasyon tarzına uygun olarak tezgâhlarda sık sık kullanılmaktadır. Ayrıca yeniden bu mermer türünden yapılmış olan mutfak dolapları da seçim edilmektedir. Dolaplarınız sahip olduğu renkler bir renk olabileceği gibi değişik renklerle antrasit gri rengin kombinasyonundan da oluşabilir. Bu aynı zamanda estetik ve şık bir görüntü tutmanızı sağlayacaktır. Dolaplar, mutfaklarda en çok dikkat toplayan dekorasyon personellerindendir ve bir de tezgâhlar… Dolayısıyla renk geçimi yerinde ve doğru malzemeden üretilmiş bir tercih yapmanız da dekorasyon açısından ehemmiyetlidir.

Antrasit Gri Renk ile Mutfak Dolapları

Antrasit gri renk ile mutfak dolapları kombinasyonu, dekorasyonda yenilik yapmanız için ideal bir fikir olabilir. Mutfak dolaplarınız, öğreniyorsunuz ki mutfağınızın dekorasyon tarzı açısından en büyük role sahip olan materyallerdir. Zevkinize göre canlı olan bir rengi seçmek isteyebilirsiniz. Ama tek başına böyle canlı bir renk oldukça göz yorabilir. Bu sebeple antrasit rengi ile kombinleyerek kullanmanız daha güzel ve göz yormayan bir kombinasyon ortaya çıkaracaktır. Mutfak dolaplarınızda dekorasyon açısından bazı noktalara dikkat ettiğinizde antrasit mermer ile çok hoş bir geçim tutabilirsiniz. Bu noktada mutfağınız üst kısımdaki dolap kapakları için beyaz seçim edip alt kapak kısımlarında ise antrasit gri renk kullanabilirsiniz. Bu biçimde yapacağınız ikili renk, çok hoş bir geçim yakalar. Mutfağınızın da daha aydınlık bir görünüme sahip olmasını sağlar. Ayrıca yeniden bir başka dekorasyon fikrine göre antrasit gri rengi, lila, turuncu, pembe gibi canlı olan renklerle de kullanmanız güzergahındadır. Antrasit, bu renklerle de çok hoş bir geçim tutan bir renktir. Ancak bu fikre göre canlı olan renkleri, genel olarak üst kapak kısımlarında kullanmanızı nasihat ederiz.

Antrasit Rengi Mermer Modelleri ile Banyo Dolapları

Antrasit rengi mermer modelleri ile banyo dolapları da değişik bir görüntüye kavuşabilir. Reelinde banyolar, bu anlamda dekor vermekten en fazla sevinç aldığımız alanlardan bir tanesidir. Dolap rakamı ise mutfaklardakine kıyasla daha azdır ve bu sebeple daha vurucu olan seçimler yapılması önerilir. Antrasit gri rengi ele alırsak, bu rengi, banyonuzda sade olan renkler ile beraber dolaplarda kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Fark yaratmak için beyaz desenli olan bir kapak modeli ile kombinleyebilirsiniz. Desenli olan kapakları, daha az biçimde kullanmalı ve banyonuz içerisinde dikkat toplayan bir görünüm sağlamalısınız.

Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Antrasit Rengi Mermer Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir