Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit mutfak dekorasyonu özellikle büyük mutfaklarda şahane duran bir dekorasyon rengi. Antrasit gri renginde tertip ettiğiniz mutfaklar içerisine hangi renkleri koyduğunuza göre oldukça değişmektedir. Misalin siyah ve antrasit gri olan bir mutfak dekorasyonu oldukça şahane görünen mutfaklardır. Görsellerimizde de göreceğiniz gibi pek çok değişik dekorasyon ögesi ilave ederek oldukça hoş görünen bir mutfak elde edeceksiniz. Özellikle büyük bir mutfağınız varsa antrasit rengini sizlere oldukça nasihat ederiz. Antrasit gri rengi azıcık koyu olduğu için özellikle büyük mutfaklarda oldukça hoş görünecektir. Çok fazla dekorasyon malzemesi kullanmanıza gerek olmasa da bir şeyler yapak isterseniz basitçe bulabilirsiniz. Yazımızı okuduktan sonra görsellerimize bakarak kendi antrasit mutfağınız için yapacağınız dekorasyon fikirlerinden esin alabilirsiniz.

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit mutfak dekorasyonu nasihatleri için ilk evvel antrasit rengiyle hangi renkleri kullandığınız oldukça ehemmiyetlidir. Misalin beyaz duvarlarınız, antrasit rengi gri tabanınız ve antrasit rengi mutfak dolaplarınız var. Görselimiz arasında da böyle bir konut bulunmaktadır. Bu görüntü oldukça sıkıcı ve sıradan bir görüntü olduğu için fuşya pembesi kettel, fuşya pembesi yağlık gibi parlak ve rengini muhakkak eden renklerde malzemeler seçilmiştir. Bununla birlikte siyah bir vazo da görmekteyiz. Ancak vazonun içindeki çiçeğin rengi de fuşya pembesidir. Beyaz pencerenin üstüne konulmuş olan beyaz vazonun içindeki çiçek de fuşya pembesidir. Gördüğünüz gibi burada ana iki renk seçilmiştir başka bir deyişle antrasit gri ve beyaz. Dekorasyon içinse kendini muhakkak edecek fuşya pembesi seçilmiş ve odadaki tam dikkatleri toplamıştır. Bu biçimde kendini muhakkak eden renkler kullanabilirsiniz. Peki illa böyle kendini muhakkak eden parlak bir renk kullanmalı mısınız? Hayır değilsiniz. Aşık kedi baskılı bulaşık aygıtı olan görselde de göreceğiniz gibi yeniden ana renkler olarak antrasit gri ve beyaz olarak kullanılmıştır. Ancak duvardaki antrasit gri ve beyaz mozaikler sayesinde odada dekorasyon kullanılmasına çok gerek kalmamıştır. Bununla birlikte mutfak masası gördüğünüz gibi beyaz ve sandalyelerle geçimlidir. Üst dolapların beyaz alt dolapların ise antrasit gri olması ise odanın tavanını olduğundan daha yüksekte göstermiştir.

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Gri Mutfak Modelleri

Antrasit gri mutfak modelleri oldukça çağdaş görünen mutfaklardır. Antrasit gri mutfağınızın daha koyu ve çağdaş görünmesini isterseniz o zaman koyu renklerde mutfak modellerini nasihat ederiz. Koyu renkli mutfaklar olduğundan daha minik görünecekleri için şayet mutfağınız fazla ışık almıyor ve ufaksa yamanızı nasihat etmeyiz. Koyu renklerde olan tahta dokusu antrasit gri ile buluştuğunda ortaya oldukça çağdaş ve şık bir görüntü çıkmaktadır. Bu stil bir mutfağınız varsa dekorasyon olarak kullanacağınız malzemelerin de bu renklerde olmasını nasihat ederiz. Şayet bulamazsanız sırça aletler kullanabilirsiniz. Misalin sırça ince ve nazik bir vazo içerisinde tek bir kırmızı çiçek oldukça güzel olacaktır. Antrasit gri renkli bir mutfak kumpaslarken odanızın iyi ışıklandırılmış olması da ehemmiyetlidir. Ana avize haricinde minik ışıkları da kullanabilirsiniz. Bu minik ışıklar mutfağınızın her yerini ışıklandırmaya dahi yetecektir. Ayrıca antrasit gri mutfak için bir masa arıyorsanız ancak sıradan beyaz mutfak masalarından istemiyorsanız o zaman natürel odun desenli ve çıkıntıları olan masaları kullanabilirsiniz. Antrasit çağdaş bir görünüm vermesine karşın tabiattan azıcık uzak göstereceği için mutfağınızda böyle değişler olması oldukça ehemmiyetlidir. Şayet beyaz ve antrasit gri bir mutfak yaptıysanız o zaman mutfak masanızın rengini sarih kahverengi olan bir tahtadan seçmelisiniz. Şayet siyah ve gri antrasit mutfak yaptıysanız o zaman da koyu kahverengi olan bir tahta masa modeli kullanabilirsiniz.

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Antrasit Mutfak Dekorasyonu

Bir cevap yazın