Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap mutfak dekorasyonu daha önceki zamanların modası ve bırakılmazları arasındaydı. Kahverengi ve sarı arasında olan bu renk bir yarıyıla damgasını vurmuştu. Nedendir bilinmeyen sonrasında ahşap modası bir anda bitiverdi. Yerini kaplama, parlak ve plastiğin kuvvetlendirdiği bir malzemeye vazgeçti. Moda her zaman kendini tekerrürler ama bu sefer daha değişik ve çağdaş bir biçimde yaşamımıza girdi. Konutların en bırakılmaz yerlerinden olan mutfaklar her bayan için çok özel bir yere sahiptir. Bayanlar belki de günlerinin çoğunu mutfakta geçiyordur. Bu surattan mutfakların dekorasyonu bayanlar için çok ehemmiyetli olup dekorunu da her zaman kendisi tanımlamak ister.

Minik Mutfaklar İçin Teklifler

Ahşap mutfak dekorasyonu minik mutfaklarda da rahat bir hava yaratabilir. Her bayan mutfağının büyük ve rahat olmasını ister. Ancak bazı sebeplerden dolayı bu hayallerini asıllaştıramazlar. Ama minik olan mutfakların rahat gözükmesi için uygulanan usuller mevcuttur. Bunlardan biri ise sarih ahşap modelleridir. Mutfak masasının ve sehpaların dolaplarla geçimli olup çok fazla yer kaplamayan modellerinden seçim etmek daha anlamlı olacaktır. Bu surattan mutfakta kullanılacak en anlamlı masa ve sandalye çeşidi ise sabredebilir masa ve sandalyelerdir. Bu biçimde mutfağınız hem daha rahat olur hem de mutfaktaki çalışma alanınızı daha da genişletmiş olursunuz. Beyaz renkli ahşap dolaplar geniş mutfaklarda da çok hoş ve etkileyici görünmektedir.

Ahşap Mutfak Dekorasyonları Beyaz Renk Seçimi

Ahşap Mutfak Dekorasyonu renk alternatifleri arasında beyaz renkler en çok seçim edilen renklerdir. Yeni mutfaklarda sıklıkla gördüğümüz beyaz renkli tasarımlar mutfakta rahat ve şık bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Mutfaklara çağdaş bir hava katan beyaz ahşap dolaplar bayanların en çok seçim ettiği modeller arasında birinci sırada yerini alıyor. Bundan dolayı yeni yapılan dairelerin mutfaklarında da genellikle bu stil dolaplar çok fazla görmeye başladık. Ahşap dolaplarda onları bitirebilen azametli hasır sepetleri ve duvar ziynetleri de kullanabilirsiniz. Bu sayede mutfakta yalın bir tasarım isteyen bayanlar mutfakta çok hoş bir etraf tutmuş oluyorlar. Ayrıca ışıltılı temalar, çiçek teması ve mozaik taşlı temalarla dolaplarınızı daha değişik planlayabilirsiniz.

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir