Abajur Modelleri 2021

Abajur modelleri 2021 senesinde de oldukça seçim ediliyor. Artık o üryan ampul görüntüsünü kimse istemediği için ampulü saklamak ancak verdiği ışıktan yararlanmak için abajur modelleri devamlı değişiyor ve yenileniyor. Bugün sizlere 2021 senesinde popüler olabilecek abajur modellerini göstereceğiz. Bu sayede sizler de konutunuzda bu abajur modellerini kullanabilir ve çok hoş bir biçimde her yeri süsleyebilirsiniz. Abajur modelleri seçerken ehemmiyetli olan şeylerden birinin de hangi odaya hangi abajuru koyacağınızdır. Mutfak abajurları ve çocuk odaları abajurları oldukça değişiktir. Bu gibi değişikliklerle de kalmıyor tasarım olarak da vintage, retro gibi pek çok tasarım değişikliği de olmaktadır. Bu surattan abajur tercihi yaparken oldukça dikkat etmelisiniz.

Abajur Modelleri 2021

Abajur Modelleri 2021

Abajur modelleri 2021 birbirinden değişik ve zengin tasarımlarıyla sizlerin alkışına hazır gidişatta. Avizeden masa lambasına kadar pek çok değişik lamba için abajur bulmak muhtemeldir. Avizeler için büyük abajur modelleri hala popüler seçimler arasındadır. Özellikle daha önceki tasarımlar popüler olduğu için dantel avizeler gibi abajurlar oldukça popüler seçimlerdendir. Adından da anlaşılacağı gibi dantelden yapılırlar. Küre olduğu için de odanızı daha büyük gösterir. Sadece abajurda değil odanızın değişik dekorasyonlarında da küre kullanabilirsiniz. Bu biçimde hem odanızda geçim elde edersiniz hem de odanız olağanda olduğundan daha da büyük görünür. Özellikle vintage tasarımı odanızda uyguluyorsanız o zaman bu model sizin için çok daha iyi olacaktır. Şayet daha çağdaş bir görünüm istiyorsanız o zaman altın renkli abajur modellerini sınayabilirsiniz. Bu odanızı çok daha şık ve çağdaş bir görüntüye sokacaktır. Şayet altın renginden hoşlanmıyorsanız gümüş olarak da kullanabilirsiniz. Kabak abajurlar da bu senenin oldukça seçim edilen alternatiflerindendir. Özellikle çocuk odaları için uygulayabilirsiniz. Bunun sebebi kabak abajurların dışlarını şekillendirirken baskı kullanmaya gerek olmamasıdır. Misalin görselimizdeki gibi seramik bir kabak abajur olduğunu düşünelim. Görselimizde yıldız ve nokta desenleri olduğu için çocuk odası tasarımları için zati yeterli olsa dahi şayet daha minik çocuklar için istiyorsanız o zaman tavşan gibi hayvan desenlerini de kullanabilirsiniz. Bu sayede oldukça sevimli bir abajur kabak abajur elde edeceksiniz. Ayrıca çocuğunuzun odasına göre boyayabilir ve odayla daha geçimli olmasını sağlayabilirsiniz. Bu biçimde de odayla tam bir görüntü elde edeceksiniz.

Abajur Modelleri 2021

Masa ve Ayaklı Lambalar için Abajur Modelleri

Masa ve ayaklı lambaya abajur denilince akla her zaman o sade abajur modeli gelmektedir. Gelmesi oldukça sıradan olmasına rağmen bu model çok sıradan kullanmaya gerek yok diye düşünmeyin. Bunun sebebi oldukça kolay. Bu model sade bir model olduğu için konutunuzun her yerine oldukça yakışacaktır. Oturma odasında televizyon biriminde durması için almışsınızdır ancak yatak odasına da koysanız oldukça iyi olacaktır. Ya da yatak odasında bunaldınız mı o zaman okuma lambası olarak çalışma masanızda da durabilir. Bu sayede konutunuzun her yerinde geçimle kullanabileceğiniz bir model ayaklı lamba edinmiş olursunuz. Bunun haricinde daha ananesel ve daha çağdaş modeller de görsellerimiz arasındadır. Özellikle ananesel olan masa lambası abajuru oldukça renklidir. Bu surattan balkon süslemesi için şahane olacaktır. Misalin gece ailece balkonda oturup konuşurken masanızda bu lambanın yanması ya da yakınlarınızda olması oldukça mistik bir hava verecektir. Çağdaş tasarımlar tıpkı avizeler gibi yuvarlak olabiliyor. Özellikle ipleri gelişigüzel yapıştırmış gibi görünen bu abajur modeli oldukça şık. Bu model görselde de gördüğünüz gibi oldukça büyük olduğu için kendi konutunuza uygun büyüklükte seçebilirsiniz.

Abajur Modelleri 2021

Abajur Modelleri 2021

Abajur Modelleri 2021

Abajur Modelleri 2021

Abajur Modelleri 2021

Abajur Modelleri 2021

Abajur Modelleri 2021

Abajur Modelleri 2021

Abajur Modelleri 2021

Abajur Modelleri 2021

Bir cevap yazın