7 Farklı Çocuk Odası

Sizinle uyuyacağım,  yatmak istemiyorum, korkuyorum bu tümceler size de tanıdık geliyor mu? Bir laf var ” bir annenin en mutlu olduğu an çocuğunun uykuya daldığı anımsa” diye. Zira her gece çocuğunuz kendi yatak odasında yalnız kalmak istemiyor, uyku saati kargaşaya dönüyor. Uyku saatini basitlikle atlatmak hatta çocuğunuzun kendiliğinden odasına gitmesini sağlamak için odasının tasarımını değiştirebilirsiniz.

7 Farklı Çocuk Odası
  Şayet, cümbüşlü, coşku verici ve onun zevkine uygun bir yatak odası yaparsanız, odası onun için daha çekici hale gelecektir. Çocuğunuz hoşlandığı odasında yatmaktan korkmayacaktır. 

7 Farklı Çocuk Odası
 

7 Farklı Çocuk Odası
  Çocuk odası dekorasyonunda, çocuğunuzun özel zevklerini dikkate almayı unutmayın.

7 Farklı Çocuk Odası
  Oğullarının bırakılması arabalar. Şayet hayallerindeki yarış otomobili içine yatak açarsanız o zaman hemen cümbüşlü, enerji ve coşku dolu bir odaya sahip olmuş olacaktır. Uyumadan evvel ona, kendini bir F1 plotu olarak hayal etmesini söyleyebilirsiniz.Bundan sonra belkide kendisi hemen yatağına yamak isteyecektir.

7 Farklı Çocuk Odası
  Reelinde odadan çok bir reyin evine benziyor değil mi!!!! Yatak odanın içinde kaybolmuş gidişatta. Üst kısım bütün bir tiyatro sahnesi.Çocuğunuz kendi oyununu sergilemek için can atacaktır. Bu oda çocuğunuza reyin alanı sağlamanın yanında onun hayallerine açılan bir kapı da olacaktır.

7 Farklı Çocuk Odası
  Ranzalar muhtelif sebeplerden dolayı harikulade bir tercihtir. Hem yerden tasarruf sağlar, hem de yaşları yakın olan çocuklarınız bir arada kendilerini daha güvende sezerler. Özellikle çok çocuğunuz var ise böyle 4 lü ranza işinizi çok basitleştirecektir. Ayrıca çocuğunuz canavarlardan, devlerden yada kendi hayali mahlukatlarından korkuyorsa, üst kat ranzada yatırıp oraya erişemeyeceklerini söylerseniz fobileri eksilecektir.

7 Farklı Çocuk Odası
  Bokstan seven bir çocuk için en ideal yatak bu olsa gerek. Ayrıca, uyumadan evvel çocuğunuzla kısa bir boks çabası yapmanız hem beraber cümbüşlü müddet geçirmenizi sağlar hem de  çocuğunuzun bitkin düşüp kısa vakitte uykuya dalmasını sağlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir