2021 Trend Mutfak Modelleri

2021 mutfak trendleri arasında yaratıcılığı, evin güzelliğini ve iç mimar olmanın en çok sevdiğimiz özelliklerini sergilemek için çeşitli canlandırıcı temalar yer alıyor.

2021'in bu yeni yılında hepimiz iyimserlik arıyoruz. Bir umut ışığı, yeni bir günün parlaklığı. Mutfak ve banyo tasarım yazılımı sektörünün liderleri olarak, bu yıl gerçekten parıldamayı vaat eden güzel yeni mutfak tasarım trendlerinden bazılarına kendimizi kaptırmaktan daha iyi bir yol düşünemiyoruz.

Parlak Renk Saçması

Görsel huzur yaratmanın en iyi yollarından biri renktir. Cesurca boyanmış duvarlar ve dolapların yanı sıra nötr arka planlardan çıkan vurgularla bu yıl daha parlak renkler ve yaratıcı eşleşmeler göreceğiz. Aralıklar, davlumbazlar ve diğer cihazlar için de cesur renk şemaları göreceğiz. Daha dekoratif tavanlar ve aydınlatma düzenlemeleri göreceğiz. İlerlerken rengi nasıl kullandığımızın kilit yönü, ev sahiplerinin bireysel zevklerine ve ifade özgürlüğüne daha fazla odaklanmak olacaktır.

Fayans ve Dokular

2021 Trend Mutfak Modelleri

Tilework , mutfak trendlerinde, özellikle zanaatkar ve el işi işlerde büyük bir canlanma görüyor. Yüzeylere ve armatürlere canlı, duygusal bir his veren lüks mermer ve rustik ahşap ile dokular kaplamalarımıza hakim olacak. Sakinleştirici tarafsızlıktan tutkulu mozaik gökkuşaklarına kadar değişen renk şemaları ile daha fazla çömlek ve el yapımı fayans işi görmeyi bekleyin.

Çok işlevli

2021 Trend Mutfak Modelleri

Yerinde kalma istendiğinden dolayı pek çok ev sahibi evde konfor ve işlevsellik düzeylerini yeniden düşünmeye karar verdi. Ailece sosyalleşmeyi ve eğlenceyi teşvik etmek için mutfağın pratik işlevini konforla birleştirmek, tasarımcılara mutfağın temel konseptine yeni bir bakış açısı kazandırdı. Daha fazla şarap barı, çalışma alanı, kahvaltı köşesi ve açık hava mutfaklarının yanı sıra merkezi bir ev etkinliği merkezi için çok işlevli alanlar göreceğiz. Çamaşır ve hobi alanları, büyük, kendi kendine yeten ev günlerine geri dönen ek depolama ve hizmet odaları ile birlikte daha büyük ölçekli mutfaklara entegre edilebilir.

Eski El İşi, Gizli Akıllı Teknoloji

2021 Trend Mutfak Modelleri

Eski ve yeninin gerçekten uyumlu bir karışımını yaratmak için teknoloji ile birleştiğinde, vintage olan her şeye ve zevkli bir şekilde geri dönüştürülmüş zanaatkar tarzına olan sevgimiz artmaya devam edecek. Bu "her iki dünyanın da en iyisi" faktörü, devam eden şık ve şık modern ve çağdaş tasarım trendi ile birlikte iç tasarım trendlerinin birçok alanına hakim olacaktır. Her iki senaryoda da ev sahipleri, cihazların mutfağın Feng Shui'si ile kusursuz bir şekilde uyum sağlamasını istiyor ve tasarımcılar bunu göze batmayan, lüks cihazlar ve uzaktan kumanda yetenekleri ile başarıyorlar .

Erişilebilir, Bireysel, Organize, Lüks

2021 Trend Mutfak Modelleri

Küratörlü işlevsellik, modern tarzın odak noktasıdır. Kullanım alanlarında daha önce hiç olmadığı kadar şık tencere organizasyonu, renk ve güzelliğe odaklanan gömme kiler göreceğiz. Yeni modern ev, sanatsal zevk ve yeteneğin keyifli bir birleşimi olacak. Süslü ve kararlı, güzel ve pratik; bir güzel sanatlar müzesinin tüm zarafet ve estetik uyumuyla dolu, amaca yönelik bir atölye.

Lüks mutfaklar , bugünün ve yarının trend tasarım hedeflerine hakim olacak. Tam bir yıllık zorunlu “evde” zamanın ardından, ev sahipleri kendilerini keyif, rahatlama, eğlendirme ve sağlıklı yaşam için mümkün olan en iyi olanaklarla çevrelemek isterler.

2021 Trend Mutfak Modelleri

Bir cevap yazın