2021 Trend Ev İçi Dekorlar

2021 Trend ev içi dekorasyonlardan haberiniz var mı? Eğer yoksa bu yazımız tam size göre. Dekorasyon örnekleri çok çeşitli olsa da en dikkat çekici olanı evdir. Her ürünü evinize kolayca adapte edebileceğiniz için bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur. Genellikle klasik ve sportif tasarımlar olsa da kendileri farklı olabilir. Klasik örnek, eskinin aksine, eski ve yeninin uyumlu bir şeklidir.

Spor bir koltuk ile kristal bir avizeyi çok kolay bir şekilde dekor yapabilirsiniz. Sarı ışık kullanıyorsanız koltuklar için açık renkler önerebilirsiniz. Beyaz ışıkta gri çok kullanışlıdır.

Tek bir ürünle büyük değişiklikler yapabilirsiniz

Renk uyumunu göz önünde bulundurarak fon perdeleri ve mağaza perdeleri kullanabilirsiniz. Açık renkli mağaza perdeleri ile koyu ve desenli fonlar kullanılmalıdır. Mağaza perdesi desen kullanacaksa fon perdesi kalın kumaştan ve düz renklerden yapılmalıdır.

Eskitme TV ünitesi spor tarzının güçlü olduğu evlerde kullanılabilir. Klasik olarak tek bir ürün seçilecekse, büyük veya hacimli bir ürün olmalıdır. Risk almak istemiyorsanız dekorasyon örneklerinde halı da kullanabilirsiniz. Geniş etnik desenlere sahip halıları kullanarak sportif ve klasik şıklığın bir karışımını oluşturabilirsiniz.

2021 Trend Ev İçi Dekorlar2021 Trend Ev İçi Dekorlar2021 Trend Ev İçi Dekorlar2021 Trend Ev İçi Dekorlar2021 Trend Ev İçi Dekorlar2021 Trend Ev İçi Dekorlar2021 Trend Ev İçi Dekorlar2021 Trend Ev İçi Dekorlar2021 Trend Ev İçi Dekorlar

Bir cevap yazın