2021 Filli Boya Katoloğu Hakkında Her Şey

Filli Boya 2021 kartela

Filli Boya'nın yeni katoloğunu hepiniz merak ediyorsunuzdur. Sizlere ayrıntılı şekilde listeledim. Boya'nın lider markalarından Filli Boya, Fashion House adına kendi özel renk tablosunu piyasaya sürdü. Tarzınızı yansıtmak için standart renklerin ötesine geçmek istiyorsanız şık ev masasından doğru rengi seçip evinize, ofisinize veya farklı yaşam alanlarınıza uygulayabilirsiniz. İç mekan için renk seçerken kullandığınız ışığın renk üzerindeki etkisini de göz önünde bulundurmayı unutmayın. Filli Boya Şık ev serisinin boya renk tablosudur.

2021 popüler renk

Yaşam Kaynağı

Yalın

Zamanın Ruhu

Öze Dönüş

2021 Filli Boya Katoloğu

Yaşamın Kaynağı 2021 Moda Renk

"Çevre" ve "sürdürülebilirlik" son yıllarda en sık duyulan kelimelerdir. Peki bu kavramlar neden insanlarla bu kadar yakından ilişkilidir?

Dünya nüfusu artmaya devam ederken, başta içme suyu olmak üzere yaşamı yaratan tüm kaynaklar hızla tükeniyor ve sahip olduklarımızı korumak her geçen gün daha önemli hale geliyor.

Rakamlar pek cesaret verici olmasa da, dünya çapında artan çevre bilinci umut veriyor. Renk, umudumuzu artıran ve bize mutluluk veren bir diğer unsurdur. Yaşadığımız süreçte hayata pozitif enerji ve mutluluk getirebilirler. Bu bağlamda lacivert ve toprak tonları ile nötr renkler bize yaşamın kaynağını ve onu gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde aktarma sorumluluğumuzu hatırlatır.

2021 Filli Boya Katoloğu

Yalın 2021 popüler renk

“Şu anda hangi çağda yaşıyorsunuz?” diye sorarsanız en doğru cevap “dijital çağ”dır. Yaşam biçimimiz baş döndürücü bir değişim ve dönüşüm halindedir. Dijital çağın gücü, yenilikçiliği ve paylaşımı herkesin hayatında güçlü bir etkiye sahip. Ve bu bombardımandan kurtulmak isteyenler bir çıkış yolu arıyorlar...

Daha basit ve daha basit bir yaşam bugün çoğumuzun hayalidir. Doğru ve yanlış bilgiler birbirine karışmış, ayırt etmek ve filtrelemek neredeyse imkansız.

İletişim imkanı olmayan ıssız bir adaya yerleşmek pratik bir çözüm olmadığı için mevcut hayatımızda yapacağımız küçük dokunuşlar bize biraz nefes verebilir. Örneğin yaşam alanımızı sade ve huzur veren renklerle donatmak. Sakinliği ve sessizliği temsil eden koyu kahverengi, sıcak bej ve açık gri birbirini tamamlar. İçedönüklük, kendimizle baş başa kalma, onların barışçıl etkisiyle ilk adımımız olacak.

2021 Filli Boya Katoloğu

Zamanın Ruhu 2021 moda rengi

"Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir." dedi Herakleitos. Toplum ve beklentiler zamanla değişecektir. İnsan yaşamı, eşitlik ve özgürlük kavramları günümüzde daha çok ön plana çıkmaktadır. Kısacası insanlar artık hayatlarının daha renkli ve sınırsız olmasını istiyor.

Hayat hep ileriye doğru gider. Dün doğruydu ama bugün sorgulanıyor. İnsanlar kişilik haklarını kararlılıkla savunurken, sıradan ve renksiz olmaktan da uzaktırlar.

Bu gün, yeni bir şeyler söyleyebilenlerin, zamanın ruhunu kavrayabilenlerin günüdür. Renk, kalıp yargıları kıranlar ve sınırları ortadan kaldırmak isteyenler için en büyük güçtür. Parlak sarı, soft pembe, mor ve mavi tonları, alışılmışın dışına çıkarak farklı kişilikleri yansıtmak isteyenlere cesur seçenekler sunuyor. Mutluluk ve pozitif enerji ile çocuksu bir kalbin yeniden doğuşudur.

2021 Filli Boya Katoloğu

Self 2021

Büyük bir medeniyet kurduk, önemli icatlar yaptık, hatta uzaya bile girdik ama insanın doğaya olan özleminin yerini tutamayız. Doğa, dünyadaki varlığımızın ilk gününden beri evimiz olmuştur, özümüzü oluşturur ve bu öz ondan uzaklaştıkça içimizde daha büyük bir boşluk yaratır.

Dört mevsimi yaşamak, toprağa dönmek ya da sadece temiz hava solumak... okyanusla, ormanla, kısacası tüm doğayla uyum içinde olmanın enerjisini hissetmek istiyoruz...

Mavi ve yeşilin tonları bize bu pozitif enerjiyi ve dinginliği sağlar. Sarı ve toprak tonlarını bir araya getirerek dünyanın en güzel renklerinin evlerimizde yaşamasını sağlar.

Bir cevap yazın