2021 Banyo Dekorasyonları

Banyonun bir ev için ne kadar önemli olduğunu hatırlatmama gerek yok diye düşünüyorum. Banyo dekorasyon fikirleri açısından çeşitli tasarımları kullanmadan veya hazır fikirleri evinizde uygulamadan önce dikkat etmeniz gereken bazı ilkeler vardır. Kendi benzersiz banyo dekorasyonunuza sahip olmak için banyonuzu nasıl dekore edeceğinizi düşünmeniz gerekir. İlk önce banyo tasarımı için temel öncelikleri belirleyin. Aile banyosunda küvet, ayrı duş, çift lavabo ve dolap gerektiğinden dekorasyon planlaması oldukça uzun olacaktır. Öte yandan, daha küçük bir banyo sadece duş ve tuvalet gerektirebilir. Kendinize nasıl bir alan elde etmek istediğinizi sorun ve banyo dekorasyon fikirlerini inceleyin. Rahatlatıcı bir küvet mi arıyorsunuz yoksa canlandırıcı ve enerjik bir banyo mu hayal ediyorsunuz? Bu, seçtiğiniz armatürleri, aksesuarları ve renk düzenini etkileyecektir.

2021 trend banyo dekorasyon fikirleri

Düzeninizi tamamen değiştirmeyin. Sizin için yararlı olan parçaları saklayın. Bu çok daha ucuz bir seçenektir çünkü atık ve su borularının nakliye maliyetleri yüksek olabilir. Armatürleri, zeminleri ve fayansları değiştirmek veya duvarları yeniden boyamak, kendinizi yenilemenin hızlı bir yoludur. Düzeniniz doğru değilse, küçük ama etkili değişiklikler yapmanın bazı yollarını düşünün ve seçtiğiniz ev mobilyalarında uyum arayın. Örneğin, kapıları yeniden düzenlemek veya sürgülü kapılar takmak yerden tasarruf etmenin mükemmel bir yoludur. Düzeni değiştirmeyi planlıyorsanız, lütfen banyonuzu dikkatlice ölçün. Kapı, pencere ve varsa boruların yerlerine dikkat ediniz. Grafik kağıdına ana hatlar çizmek veya çevrimiçi tasarım araçlarını kullanmak yardımcı olabilir. Tarzınızı mümkün olduğunca erken seçin, çünkü bu, dikkate alınacak donanım seçeneklerinin kapsamını daraltmaya yardımcı olacaktır. Ana tercihleriniz dönem stili, klasik veya modern görünüm. Genellikle, kompakt bir alanda birçok paket içerirler, bu nedenle bazı yerleştirme tekniklerini de seçebilirsiniz.

2021 Banyo Dekorasyonları2021 Banyo Dekorasyonları2021 Banyo Dekorasyonları2021 Banyo Dekorasyonları2021 Banyo Dekorasyonları2021 Banyo Dekorasyonları2021 Banyo Dekorasyonları

Bir cevap yazın