2020 Trend Küçük Ev Dekorasyonu

Günümüzde hayat koşulları şartı ilebüyük ve pahalı şehirlerde yaşayan insanlar için kiraların çoğalması nedeniyle konut yakalamak, dizmek ve dekor etmek özellikle gençler için oldukça güç bir hâl almıştır. İnsanlar aldıkları ücretlerle geçinebilmek için kullanıma uygun ufak konutlar seçim etmektedirler. Küçük konut dekorasyonu oldukça düşük bütçeyle yapılabilen çok işlevli mahsullerle döşenebilen bir hayat alanı olması nedeniyle bir başka seçim nedeni olmuştur. Bu stil ufak konutlar usluca döşenirse çok fazla kullanım alanına sahip etraflar oluşabilir. En basitinden misal vermek gerekirse ufak raflarla konutlarınızdaki dağınıklığı derleyebilirsiniz. Kapı üstlerine raflar yaparak kullanılır bir hâle dönüştürebilirsiniz.


Küçük Konutlar İçin Dekorasyon Çözümleri


Küçük konut dekorasyonu
için bir hayli fonksiyonel mahsullerle kendinize alanlar yaratabilirsiniz. Kullanılmayan köşelere raf yapabilir bunları değerlendirebilirsiniz. Ve kendinize çok şık alanlar kurabilirsiniz. Boş ve kullanımı olmayan duvarlar için değişik tasarımlar yapıp kullanabilirsiniz. Alanınız oldukça darsa dolap kapaklarına raflar tertip edebilirsiniz bu daha kullanışlı ve geniş bir alan oluşturur. Küçük bir konut için paravan stili parçalayıcılar kullanabilirsiniz. Banyo dolaplarınız için çekmeceli depolama alanları yapabilirsiniz. Bakım malzemelerinizi, havlularınızı bu parçalamalara koyarak çevrede olan dağınıklığı ortadan kaldırabilir daha rahat hayat sağlayabilirsiniz.Böylece size bölen alan açılmış olacaktır.Doğru aydınlatma ile alanı daha aydınlık bir hâle getirerek geniş ve rahat bir etraf sağlayabilirsiniz.  

Küçük Konut Dekorasyonu İçin Ehemmiyetli Fikirler


Küçük konut dekorasyonu
için sarih renkler seçim etmelisiniz. Pastel tonları teklifimizdir. Ayrıntılar için yeşil veya sarı kullanabilirsiniz. Kapılar için askılık, depolama için aşırıca raflı dolap seçimleri yapınız. Böylece alanınızı daraltmadan saklı parçalamalar gibi kullanım sağlayacaksınız. Küçük bir konutta içeri güneşi bolca konuk etmelisiniz bu nedenle perde tercihlerinde ince güneş geçiren perdeler seçin alan ufak ve boğucu olmaktan çıkıp rahat bir alan hâline gelsin. Alanı daha da genişletmek için sürgülü kapı seçimi yapmalısınız. Kullanmadığınız ne eşyanız varsa yeni çıkan ikinci el sitelerine verip satabilirsiniz veya lüzum sahiplerine verebilirsiniz. Böylece alanınızı açmış yeni depolama yerleri oluşturmuş olursunuz.

2020 Trend Küçük Ev Dekorasyonu

2020 Trend Küçük Ev Dekorasyonu

2020 Trend Küçük Ev Dekorasyonu

2020 Trend Küçük Ev Dekorasyonu

2020 Trend Küçük Ev Dekorasyonu

2020 Trend Küçük Ev Dekorasyonu

2020 Trend Küçük Ev Dekorasyonu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir