2020 Siyah-Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Siyah-beyaz mutfak dekorasyonu için günümüzde son zamanlarda mutfaklarda en çok seçim edilen renklerden birisisiyah -beyaz geçimidir. Mutfaklarımız yalnızca yemek yapmak ve yemek yemek için kullanılan alanlar dışına çıkıp yaşamımızın bir parçası oluyor. Bu nedenden dolayı mutfak dekorasyonlarına çok umursuyoruz. Minik farklılıklar yapılıp birkaç bir şey değiştiği zaman ne yazık ki uzun süreli bir tesir yaratmıyor. Sizlerde çok çağdaş ve radikal bir mutfak istiyorsanız siyah ve beyazın renk uyumunu tutmalısınız.

Siyah-Beyaz Mutfak Dekorasyonu Fikirleri


Siyah – beyaz mutfak dekorasyonları
için sizlerle paylaşacağımız birkaç fikir var. Bunlar; 1- Mobilyaları siyah seçim edip duvarları beyaz seçim ediniz. Zeminde ise parke kullanmaya itina gösterin. Zemin için siyah beyaz kilim seçim edilebilir. Bunun dışında mobilyalarda natürel ahşap renkler kullanılırsa etrafta çok güzel bir hava yaratabilir.
2- Siyah duvar beyaz mobilyalar seçim edebilirsiniz. Bu görünüm size azıcık değişik gelebilir fakat çok güzel bir etraf yaratır. Bu siyah duvarları kara tahta olarak kullanabilirsiniz. Günümüzde bu tip duvarlar oldukça moda. Duvarların tamamını siyaha boyatmayınız. Bu size çok karanlık bir etraf yaratabilir ve bunalırsınız. Işık almayan duvarı seçin ve siyaha boyatın.
3- Siyah mobilyalar seçebilirsiniz. Duvarları beyaz seçerseniz bu siyah beyaz geçimi efsane olacaktır. Şayet mutfağınız siyah ise tabanı değiştirme imkânınız yoksa bir halıfleks ile yeni bir hava katarsınız.
4- Siyah-beyaz karma mobilyalar seçerek etrafa değişik bir hava katabilirsiniz. Karma mobilyalar ile çok şık bir görünüm elde edersiniz.

Siyah-Beyaz Mutfak Dekorasyonu İçin Aksesuar Tercihi


Siyah-beyaz mutfak dekorasyonu
aksesuar tercihi için sizlere vermek için buradayız. Öncelikle siyah-beyaz mutfağınıza en çok yakışacak olan renklerden birisi kırmızıdır. Bunun için kırmızı mutfak vasıta gereçleri alıp askılarda kullanabilirsiniz. Kırmızı ile birlikte sarı rengi de siyah-beyaz mutfak dekorasyonuna geçim sağlayacak, etrafa renk katacaktır. Muhtelif sarı, kırmızı aksesuarlarla mutfağınıza çok hoş bir hava katabilirsiniz.Siyah beyaz mutfaklar için karo desenli fayanslar seçim edebilir, çağdaş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Öncelikle siyah – beyaz mutfak dekorasyonundaher yeri siyah veya beyaz seçim etmemeniz gerekir. Her şeyin bir geçim içinde olmasında itina göstermelisiniz.

2020 Siyah-Beyaz Mutfak Dekorasyonu

2020 Siyah-Beyaz Mutfak Dekorasyonu

2020 Siyah-Beyaz Mutfak Dekorasyonu

2020 Siyah-Beyaz Mutfak Dekorasyonu

2020 Siyah-Beyaz Mutfak Dekorasyonu

2020 Siyah-Beyaz Mutfak Dekorasyonu

2020 Siyah-Beyaz Mutfak Dekorasyonu


Bir cevap yazın