2020 Farklı Ranza Modelleri

Çocuklarınızın odasını ranza modelleri ile farklı ama hoş bir görüntüyle mi planlamak istiyorsunuz? O zaman 2020 farklı ranza modelleri bütün size göre. Farklı ranza tasarımları sayesinde alışılmış çocuk odasından çok daha tuhaf tasarımlar ortaya çıkacaktır. Böylece çocuklarınız odalarında hem tuhaf süre geçirebilir hem de oldukça eğlenebilirler. Ayrıca farklı ranza modelleri sayesinde dostlarında bulunmayan bir çocuk odası tasarımına sahip olacakları için sadece sizin çocuklarınız değil dostları da çocuklarınızın odasında birlikte süre geçirmekten beğeneceklerdir. Bu sayede siz çocukları odalarında tek başlarına süre geçirmek için yalnız vazgeçebilir ve kendinize zaman ayırabilirsiniz. Ayrıca farklı ranza modelleri sayesinde reyin oynarken çok daha yaratıcı şeyler bulabilirler ve hayal eforlarını geliştirmede oldukça tesirli olacaktır.

2020 Farklı Ranza Modelleri

2020 Farklı Ranza Modelleri

2020 farklı ranza modelleri ilk numara natürel ki ufak çocuklar için. Şimdi anlatacağımız bu model ranza olmasına karşın iki çocuk için planlanmamıştır. Tek çocuk için planlanan bu ranza modeli görsellerimizde de gördüğünüz sarı olan modeldir. Samani rengiyle sanki ben buradayım diye haykıran ranza modeli üstünde çocuğunuzun yatağı altında ise kitap okuyup reyin oynayabileceği rahat alanı sayesinde oldukça kullanışlı bir model. Tek çocuğunuz varsa ya da çocuğunuzun ayrı odası varsa ama bu oda minikse o zaman bu biçimde hem reyin hem de cümbüş alanı olarak kullanabileceği bir alan hem de üstte yatabileceği bir yatağının bulunduğu bu model şahane olacaktır. Elbette bu renk azıcık fazla cırtlak olduğu için bu renk yerine çok daha farklı renkler de seçim edebilirsiniz. Aynı ranzanın farklı ve daha büyük modelleri de bulunmaktadır. Yastığında D ve E olan görsele baktığınızda bu modelin çok daha büyük halini görmekteyiz. Ranzanın altı tamamıyla bir oturma alanıdır. Rahat ve büyük koltuğu sayesinde rahatlamak için oldukça yeterli bir alan sağlamaktadır. Ayrıca üstündeki ranza kısmına dikkat ederseniz pencere parmaklıkları gibi parmaklıklar indiğini görürsünüz. Bu sayede çocuğunuz üst katta uyurken odanın içine giren çıkanla irtibatı kesilmez ve hakimiyet etme olanağı bulabilir. Bu ranza modeli oldukça büyük olduğu için ergen yaş grubunda olan çocuğunuz için çok daha kullanışlı olacaktır.

2020 Farklı Ranza Modelleri

Farklı Ranza Modelleri

Yatağın üstünde ranza olan modelleri ya da üstü yatak altı koltuk olan modelleri çok gördük ancak dolabın üstünde yatak olan ranza modellerini görmedik diyorsanız bu modele bakmanızı öneri ederiz. Dolabın üzerinde yatak konularak ikisinin tüketeceği alandan tasarruf edilmiştir. Ancak değişik yatak yerde vazgeçilerek altta kalan boş alan da kullanılmıştır. Üst ve alt yatakları bu biçimde kullanarak siz de açılan yeni alanları farklı biçimde kullanabilirsiniz. Bu sayede hem asimetrik olacak hem de göze oldukça güzel görüneceksiniz. Bu stil bir model kullanırken seçim ettiğiniz renklerde oldukça dikkatli olmalısınız. Misalin buradaki fıstık yeşili renk tonları tam alakayı topladığı için odanın kalanını boş olarak andırabiliyoruz. Odaklanması çok basit bir renginiz varsa o zaman odanın duvarlarını süslemeyi unutmayın. Kırmızı, beyaz, siyah ve kahverenginin geçimli olduğu görsele de bakabilirsiniz. Bir yatak üstte karşı duvara paralel dururken öbürü yanınızdaki duvara paralel olarak durmaktadır. Ranzanın altının bir kısmını yatak doldursa da değişik kısmı boş kaldığı için oturma ve eğlenme alanı oluşturulmuştur. Ayrıca gerek duvar yazısı gerek çarşafların tercihi gerekse yandaki oturma alanı renkleriyle oldukça tamlık sağlamaktadır. Bu biçimde bir oda tertip etmesi yaparsanız oldukça şahane bir iş ortaya çıkarmış olursunuz. Farklı ranza modellerimizden umarız esin almışsınızdır.

2020 Farklı Ranza Modelleri

2020 Farklı Ranza Modelleri

2020 Farklı Ranza Modelleri

2020 Farklı Ranza Modelleri

2020 Farklı Ranza Modelleri

2020 Farklı Ranza Modelleri

2020 Farklı Ranza Modelleri

2020 Farklı Ranza Modelleri

2020 Farklı Ranza Modelleri

Bir cevap yazın