2020 En Yaratıcı Yapışkanlı Folyo Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyona renk katacak birbirinden hoş çalışmanın bulunduğu 2020 En Yaratıcı Yapışıklı Folyo Dekorasyon Fikirleri isterseniz yenileme, isterseniz de yalnızca dekor emelli olarak bir çok değişik yerde kullanılıyor. Yapışıklı Folyo Dekorasyon Fikirleri daha önceki mobilyaları yenilemek, değişik bir görüntü elde etmek veya hoş bir dekor yaratmak için şahane çalışmaları kapsıyor.

2020 En Yaratıcı Yapışıklı Folyo Dekorasyon Fikirleri

Son senelerde en çok da daha önceki buz dolaplarını yenileme çalışmaları ile karşımıza çıkan yapışıklı folyo dekorasyonları, dolap yenileme, tezgah arası seramik dekoru, duvar- taban ve aksesuar dekoru için de şık fikirler veriyor. Daha Önceki bir eşyayı yenilemek için hem çok ucuz hem de uygulaması son derece basit bir usul olan yapışıklı folyolar, uygularken yalnızca azıcık dikkat ve sabır gerektiriyor. Yapışıklı folyoları pratik ve basit bir biçimde yüzeye yapıştırmanın bir kaç değişik usulü vardır. İlk olarak sizlere folyoyu yapıştırmadan evvel yüzeyi kuru bir bezle arınmanızı öneririz. Pürüzsüz bir uygulama için en minik toz tanesinin veya yıkıntının yapıştırılacak yüzeyde olmaması gerekir. İlk önereceğimiz yapıştırma usulü yapışıklı folyoyu yapıştırmak istediğiniz yüzeyi ıslak ve sabunla köpürtülmüş sünger ile iyice nemlendirerek silmeniz olacaktır. Islak ve kaygan yüzeye yapıştırmak istediğiniz folyoyu arka kağıdını çıkarıp istediğiniz gibi yerleştirin ve kuru bir bezle üzerinde kabarcık kalmaması için hafif bastırarak silin.

2020 Yapışıklı Folyo Dekorasyon Modelleri

Islak köpüklü sünger ile yapıştırma operasyonu çok daha basit ve meselesiz olur. Her hangi bir yanılgı olsa dahi elinizle folyoyu istediğiniz yere kaydırabilir veya çıkarıp yine yapıştırmayı sınayabilirsiniz. Bir zaman kurumaya vazgeçtikten sonra rahatlıkla arınabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. İkinci folyo yapıştırma usulü ise aynı biçimde yüzeyi arındıktan sonra folyoyu dolaysız olarak yüzeye muntazam bir biçimde alt kağıdı yavaş, yavaş çıkarıp, yapışan her kısmı da sert bir cisim ile üzerinde hava kabarcığı kalmaması için bastırarak siler gibi uygulamalısınız. Bu çalışma için genelde kredi kartı gibi sert kart ve eşi cisimler kullanılabilir. Mobilya veya çekmece gibi kulpların olduğu ahşap yüzeylere yapışıklı folyo uygulayacaksanız şayet, yüzeyde bulunan vida ve kulp gibi parçaları evvelden çıkarın. Öbür yüzeylerde olduğu gibi ahşap yüzeyleri de pürüzsüz bir hale getirmek için kuru bir bez ile silin. Ne kadar uğraşsanız da gene de minik kabarcıklar oluştuysa hiç üzülmeyin, bu ufak kabarcıkları iğne ile havasını alarak söndürebilirsiniz. Kendin yap çalışmaları ilginize sürüklüyorsa sizlere analizinizi önereceğimiz 10 Değişik Kavanoz Süsleme Çalışmaları mevzumuza bir göz atabilirsiniz.


Bir cevap yazın