2020 Diş Kliniği Dekorasyonu

Sağlık alanında hizmet verecek olan sektörlerde dekorasyon fikirleri denince akla ilk gelen noktalar hijyen ve görünüştür. Hizmet alanında işgücü sağlayan müessese yahut kuruluşların çok daha dikkat çekici bir paklik kavrayışına sahip olmaları hastalar için ehemmiyetli ayrıntıdır. Dikkat edilmesi gereken bir yer içtik losyonunda pakliğin sembolü olan beyaz ve beyaza yakın tonları seçim edilmesindir. Ehemmiyetli rol oynayan sektör arasında olan diş muayenehaneyi dekorasyonu fikirleri şık dekorasyonlarını dikkat topluyor. Çağdaş tasarım yanı gizeme müessesesel duruş, vizyon, dizayn, disiplin, hijyen ve tasarım mevzuları dekorasyon fikirlerinin olmazsa olmazı ve çağdaş çizgilerin kavrayışıdır. Özel tetkik olarak hizmet veren diş muayenehaneleri de şirket sahiplerince günümüzde dekorasyon ehemmiyetlidir.  Mobilyalarından dekorasyonlarına kadar tam bir müessesesel duruşundan uygun çözümler ile birlikte görünümü ile vizyon sağlıyor.

Diş Muayenehaneyi Dekorasyonu

Bir diş muayenehaneyi gelen hasta için hiç kuşkusuz en ehemmiyetli nokta hijyen noktasıdır. Güvene duygusunu oluşturacak ilk ayrıntı diş muayenehaneyi dekorasyonu için gizli olan fikirlerle hoş bir öneri iledir. Özellikle diş polikliniği dış kapısında beyaz tonunu seçim etmeleri hoş ve çekici bir reklam logosu ehemmiyetli figürdür. Şık bir şekilde olması ön yargıyı ortadan kaldıracaktır. Gelen ziyaretçiler muayenehane hakkında düşüncelerini dış kapıyı gördükleri an karar vermeye başlar. Bu sebeple güvenlik mevzusunda ehemmiyetli bir ayrıntı olarak adlandırılır. Sistem de dome tipi güvenlik kameraları seçim edilmesi dekorasyon için uygun olacaktır. Dış kapıda hijyen emelli olarak otomatik kapı kullanımı çok daha uygun olurken sırça olması kendi reklamınızın yansımasını sağlar. Diş muayenehaneyi dekorasyonu hekim hasta ilişkisinin yaşanacak hekim odasında muayenehane odası püf noktasıdır. Özellikle işlev gördüğü odada diş hekiminin kullandığı koltuktan hastanın kullanacağı koltuk ve kullanılan malzemelerin nerede muhafaza edildiği saydam olarak gösterilmelidir. Hastaya sarih, titizlikle göstermek güveni artırırken dekorasyonunuzun kumpaslı oluşu hastalarınızın size bağlanarak değişik muayenehaneyi seçim listesinden çıkaracağının ihtimalini ortadan kaldırır.

Diş Muayenehaneyi Bekleme Alanları

Diş muayenehanesinden ilk içeri girdiğiniz andan itibaren sizi karşılayacak olan danışma odaları ve bekletme odalarıdır. Aynı hijyenik renkler çevresinde bir araya gelerek ilk izlenimi pozitif yansıtacaktır. Diş muayenehaneyi bekleme alanları için genişliği ve yüksekliği bulunan binanın mimari biçimine göre değişkenlik gösterir. Fakat kendi alan içerisinde uygun mobilya,  oturma kumpasını seçim ettiğiniz noktada alanı geniş rahat soluk akdikeni kumpas sağlamakta bir seçimdir. Bu sebeple diş muayenehanelerinde çok sert olmayıp çok da yumuşak olmayan ahşap mobilya seçimi uygun olacaktır.

2020 Diş Kliniği Dekorasyonu

2020 Diş Kliniği Dekorasyonu

2020 Diş Kliniği Dekorasyonu

2020 Diş Kliniği Dekorasyonu

2020 Diş Kliniği Dekorasyonu

2020 Diş Kliniği Dekorasyonu

2020 Diş Kliniği Dekorasyonu


Bir cevap yazın