2019 Pantone Living Coral Rengi İle Dekorasyon Önerileri

Dekorasyonda canlı ve keyifli bir hava yaratacağına emin olduğumuz 2019 Pantone Living Coral Rengi İle Dekorasyon Teklifleri ni sizler için en şık görseller eşliğinde derledik. 2019 Pantone Living Coral başka bir deyişle canlı mercan rengini dekorasyonda nasıl kullanmanız gerektiğini gelin hep birlikte araştıralım.

2019 Pantone Living Coral Rengi İle Dekorasyon Teklifleri

Dünyanın renk tanımlayıcısı olarak sayılan pantone bu senenin rengi olarak living coral, mercan rengini seçti. 2019 Pantone living coral başka bir deyişle canlı mercan rengini seçerken reelinde can vermekte olan mercan resiflerine dikkat toplamak istediğini açıkladı. Bu tatlı ve canlı rengi dekorasyonda bir çok değişik biçimde kullanabiliriz. Duvarlarda fon oluşturmak için isterseniz tek renk, isterseniz de başta gri olmak üzere daha bir çok renk ile kombine ederek de kullanabilirsiniz. 2019 Pantone living coral rengi ile kombine edeceğiniz en şık renkler ise yanık turuncu, pastel yeşil tonları, beyaz,Mercan rengi desenlerin olduğu şahane bir duvar kağıdı ise başka bir alternatif olabilir.

2019 Pantone Living Coral Canlı Mercan Rengi Dekorasyon Teklifleri

2019 Pantone living coral rengi mobilyalar perde halı ve döşemelik kumaş gibi bir çok tekstil mahsulü gibi aksesuardan duvar boyasına kadar dekorasyonun her alanında trend olacak. Bu hoş mercan rengi bulunduğu civara yaşayan canlı ve sıcak bir hava kazandırabilir. Yatağınızın üzerine örtü, pencerelere perde, halılar ve süsleyici aksesuarlar olarak dekorasyona dahil etmelisiniz. İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde çok fazla ayrıntıya girmek istemiyorsanız şayet, bu hoş ve sıcak rengi daha çok konut tekstili ve aksesuarlar ile kullanabiliriz. Sizlere araştırarak esin alacağınızı düşündüğümüz 2019 Sıcak Ve Sevinçli Kış Dekorasyon Teklifleri mevzumuza bir göz atmanızı öneririz. Mevsim ilkbahar ve yaz olduğunda çok daha etkileyici bir görüntü sergilemek için duvar rengi olarak kullanabilirsiniz. Süsleyici mobilyalar misalin konsol, sehpa, büfe ve eşi parçalar living coral rengi ile son derece dikkat toplayan parçalar olacaktır. Koltuklarınızın üzerine mercan rengi desenli veya tek renk olarak süsleyici kırlentler ve koltuk şalları bulundurun. Aksesuarlar ile duvarlar dahil dekorasyonun bir çok değişik alanında mercan rengi vurgusunu yapabilirsiniz. 2019 Pantone living coral rengi ile dekore edilmiş en hoş misal görselleri sizler için derledik araştırarak esin alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir