2019 Dekoratif Desenli Bebek Odası Duvar Kağıtları

Bebeğinizin odasına stil katacak birbirinden hoş 2019 Süsleyici Desenli Bebek Odası Duvar Kağıtları, bebeklerin sıhhatini tehlikeye atmayacak yeni özellikleri ile alaka odağı oldu. Bebek Odası Duvar Kağıtları yalnızca hoş desenleri ve tatlı renkleri ile değil güven veren şahane özellikleri ile de hayranlık uyandırıyor.

2019 Süsleyici Desenli Bebek Odası Duvar Kağıtları

Minik çocuklar ve bebeklerin odalarına özel olarak hazırlanmış tertemiz duvar kağıdı modelleri, kağıt niteliği, boya ve uygulama sırasında kullanılan tüm malzemeleri ile duyarlı vücutlara hitap ediyor. Dünyaya henüz yeni gelen bebeklerin duyarlı vücutları için büyük bir titizlikle planlanan bebek odası duvar kağıtları, kokusuz, anti-alerjen, küf ve nem oluşuna dayanıklı son derece sıhhatli mahsullerdir. Bebek odasının duvarına uygularken kullanılan yapıştırıcılar dahi tamamen organik ve kokusuzdur. Bebek bekleyen ebeveynlerin doğum evveli itinayla hazırladıkları bu şahane odalar da ilk yapılan uygulama duvar kaplamasıdır. Bunun sebebi ise boya, yapıştırıcı veya eşi malzemelerin rahatsız eden kokusunun uzun zaman kalmasıdır. Bu stil kokular yalnızca bebeklerde değil, minik çocuklar, hasta ve yaşlılar üzerinde de ciddi meseleler yaratabiliyor.

Bebek Odası Duvar Kağıdı Modelleri

Özellikle yeni doğan bebeklere hasarlı kimyeviler ve kokuları son derece ciddi sıhhat meseleleri yaşatabilir. Bu sebeple bebekler ve çocukların oda duvarları özel ve sıhhate hasarı olmayan organik içerikli mahsuller kullanılarak uygulanmalıdır. Bebek odası duvar kağıdı modelleri bütün de bebeklerin hoşlanacağı şirin desenler ve onlara yakışan pastel renkler ile planlanmış. Pembeler, maviler, griler, sarı ve su yeşili gibi hafif uçuk renkler bebek odalarını süsleyen duvar kağıtlarında renk olarak kullanılmış. Bebeğinizin oda duvarları için cinsiyeti vurgulayan renkler ve desenler kullanmak istemiyorsanız sizlere bir kaç değişik teklifimiz olacak. Hem kız hem de erkek bebeklere çok yakışan beyaz, krem, su yeşili, sarı ve gri renkleri seçebilirsiniz. Desen olarak da yıldız desenler, bulut deseni, kare desen, siyah beyaz desenler, ve hayvan figürlü desenler seçebilirsiniz. Bebeğinizin odasında pembe ve mavi haricinde renklerin ve desenlerin olduğu hoş bir duvar kağıdı kullanmak isteyenlere çizgi ve puantiye desenleri öneriliyor. En hoş desenlerden bir kaç misal daha vermek istiyoruz. İki renkli bebek odası duvar kağıtları için de ağaç fotoğrafları, tabiat teması, hayvan figürleri, çizgi desenler ve baskı fotoğraflı modelleri kesinlikle düşünmelisiniz. Araştırarak esin alacağınız 2018 En İdeal Bebek Odası Dekorasyon Modelleri mevzumuzu da görmelisiniz.


   

Bir cevap yazın